Devlet Gaziantep'te ' Açık Artırma' ile Nargile Hortumu ve Walkman Satacak !

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü 145 grup eşyanın satışını açık artırm

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü 145 grup eşyanın satışını açık artırma usulüyle yapacak.Satılıcak eşyalar arasında; Nargile hortumu vewalkman da var.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce satışa esas bedeli 146 TL ile en çok 45 bin 680 TL arasında değişen; cep telefonu, cep telefonu aksesuar ve aksamı, walkman, radyo, havya ucu, bilgisayar kablosu, Nargile Köz Jelatini ve Nargile Hortumu cinsi 63 grup eşya açık artırma suretiyle, Nesimi Mahallesi Nesimi Kümeevleri Şehitkamil/Gaziantep adresindeki Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü hizmet binası ihale salonunda 13 Ocak 2015 tarihinde saat 09.30’da satışa sunulacak.

Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü aynı zamanda satışa esas bedeli 61 TL ile 50 bin 740 TL arasında değişen; granit, bulaşık deterjanı, oto parçaları, bıçak, tıbbi malzeme, motorsiklet yedek parçaları, giyim eşyaları, tekstil eşyaları, cep telefonu aksesuar ve yedek parçaları, elektrikli ve elektronik eşya gibi 82 grup eşya; açık artırma suretiyle, Nesimi Mahallesi Nesimi Kümeevler Sokak Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü hizmet binası ihale salonunda 9 Ocak 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak. Açık artırma yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL bedel karşılığı Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nden alınabilecek.


İŞTE O İLAN

4458 SAYILI GÜMRÜK KANUNU İLE 5607 SAYILI KAÇAKÇILIKLA MÜCADELE KANUNU'NUN/16-1. MADDESİ KAPSAMINDA TASFİYELİK HALE GELEN EŞYA SATILACAKTIR

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğünden:

1 - Satışa esas bedeli en az 146,60 TL ile en çok 45.680 TL arasında değişen; 12/01/2015 günü saat 16:00'ya kadar yatırılması gereken güvence tutarı da en az 15 TL en çok 4.568 TL arasında olan, cinsi, miktarı, bulunduğu yeri, özellikleri, satışa esas bedeli ve güvence tutarı ayrı ayrı şartname eki listede gösterilen cep telefonu, cep telefonu aksesuar ve aksamı, walkmen, radyo, havya ucu, bilgisayar kablosu, Nargile Köz Jelatini ve Nargile Hortumu cinsi 63 grup eşya açık artırma suretiyle, Nesimi Mahallesi Nesimi Kümeevleri No: 20 Şehitkamil/GAZİANTEP adresindeki Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü hizmet binası İhale Salonunda 13/01/2015 tarihinde saat: 09.30’da satışa sunulacaktır. Satışa sunulan eşya/araç ve söz konusu ihale hakkında ayrıntılı bilgiye www.gumrukticaret.gov.tr ve www.tasis.gov.tr. internet adreslerimiz ile 0 342 337 33 80 numaralı telefondan ulaşılabilir.

2 - Kimliklerini belirlemeye yarayan belge, gerçek kişilerin T.C. kimlik numarası ve ikametgah beyanı, tüzel kişilerin vergi kimlik numarası ve işyeri merkezi beyanı, güvencenin yatırıldığına ilişkin belge, vekil olarak katılanlar için vekâletname aslı veya noter onaylı örneği, tüzel kişiler adına katılacaklardan, yetki belgesinin aslı veya noter onaylı örneğinin veya vekaletname kartının satış günü ihale salonunda ibraz edilmesi gerekir.

3 - Bu ilanda bulunmayan hususlarda şartname ve eki listelerde belirtilen hükümler geçerlidir. Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10,00 TL. (KDV dahil) bedel karşılığı Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğünden alınabilir.

İlan olunur.

11944/1-1
--------------------------------------------------------------------------------

4458 SAYILI GÜMRÜK KANUNU UYARINCA TASFİYELİK HALE GELEN EŞYA SATILACAKTIR

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğünden:

1 - Satışa esas bedeli en az 61,48 TL. ile en çok 50.740 TL. arasında değişen; 08/01/2015 günü saat 16:00'ya kadar yatırılması gereken güvence tutarı da en az 7 TL. en çok 5.074 TL arasında olan, cinsi, miktarı, bulunduğu yeri, özellikleri, satışa esas bedeli ve güvence tutarı ayrı ayrı şartname eki listede gösterilen Granit, Bulaşık Deterjanı, Oto Parçaları, Bıçak, Tıbbi Malzeme, Motorsiklet yedek parçaları, Giyim Eşyaları, Tekstil Eşyaları, Cep Telefonu aksesuar ve yedek parçaları, Elektrikli ve Elektronik eşya, v.b 82 grup eşya; açık artırma suretiyle, Nesimi Mahallesi Nesimi Kümeevler Sokak No:20 Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü hizmet binası İhale Salonunda 09/01/2015 tarihinde saat : 09:30'da satışa sunulacaktır. Satışa sunulan eşya/araç ve söz konusu ihale hakkında ayrıntılı bilgiye www.gumrukticaret.gov.tr ve www.tasis.gov.tr. internet adreslerimiz ile 0 342 339 85 15 numaralı telefondan ulaşılabilir.

2 - Kimliklerini belirlemeye yarayan belge, gerçek kişilerin T.C. kimlik numarası ve ikametgah beyanı, tüzel kişilerin vergi kimlik numarası ve işyeri merkezi beyanı, güvencenin yatırıldığına ilişkin belge, vekil olarak katılanlar için vekâletname aslı veya noter onaylı örneği, tüzel kişiler adına katılacaklardan, yetki belgesinin aslı veya noter onaylı örneğinin veya vekaletname kartının satış günü ihale salonunda ibraz edilmesi gerekir.

3 - Bu ilanda bulunmayan hususlarda şartname ve eki listelerde belirtilen hükümler geçerlidir. Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10,00 TL. bedel karşılığı Gaziantep Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğünden alınabilir.

İlan olunur.03 Oca 2015 - 00:00 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Gaziantep Haberler editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gaziantep Haberler değil haberi geçen ajanstır.