Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma! Müşteri Temsilcisine Direk Nasıl Bağlanılır?

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemini kullanarak müşteri temsilcisiyle direk görüşebilirsiniz. Türk Telekom müşteri temsilcisine direk nasıl bağlanırım diye merak ediyorsanız detayları yazımızda hazırladık. Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma yolu ile siz de çağrı merkezi temsilcisiyle doğrudan görüşebilirsiniz. İşte detaylar...

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma! Müşteri Temsilcisine Direk Nasıl Bağlanılır? - Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız detayları inceleyebilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma yolu ile müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerini arayarak zaman kaybetmek yerine 444 1 444 numarasını arayıp sırasıyla 1, 1, 3, 1, 4' ü tuşladığınızda direkt olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkün olacak. Aklınıza takılan soruları bu şekilde kolaylıkla müşteri temsilcilerinize iletebilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Türk Telekom Müşterisi Olmayanlar İçin Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom kullanıcısı olmayanlar müşteri hizmetlerine bağlanabilmek adına  444 1 500 numaralı müşteri hizmetlerini aramalıdır. Ancak ekstra ücret yansıtılabilir. Türk Telekom müşteri temsilcisi kolay bağlanma yönteminden yararlanarak Türk Telekom ile ilgili sıkıntılarınızı anında dile getirebilir ve çözüm bulabilirsiniz. 

Türk Telekom Müşterilerine Mesaj Göndermek: Türk Telekom tarafından sunulan hizmetlerden biri de mesaj sistemidir.  Müşteri hizmetlerine mesaj göndererek de iletişime geçmeniz mümkün olacak.  Bunun için Türk Telekom resmi sayfasına erişim sağlamanız şart. Daha sonra telefon numaranız ve mevcut şifreniz ile giriş yaparak "Tüketici Şikayetleri" bölümü üzerinden Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt olarak mesaj göndermeniz mümkün olacak. Aynı şekilde müşteri hizmetleri ile 10 gün boyunca müşteri hizmetleri sizinle ücretsiz olarak iletişime geçebilecek. Türk Telekom müşteri temsilcisi bağlanma 2018 yılında da mesaj gönderme yöntemi ile gerçekleşebiliyor. 

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemleri

Türk Telekom müşteri temsilcisi numarası olan 444 1 500 destek numarası üzerinden 2-1-0 numaralarını tuşladıktan sonra bağlanmanız mümkündür.

444 1 500 Türk Telekom acil destek telefon numarasını aradığınıza ise 2-0 numaralarını tuşlayabilirsiniz.
Yine 444 1 500 telefon numarası üzerinden 6 ve 0 tuşlaması yaptıktan sonra müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız mümkün. 
Bireysel abonelik işlemleri için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

Türk Telekom müşteri hizmetleri ücretli mi konusu merak edilmektedir. Türk Telekom Müşteri hizmetleri eğer tarifinize her yöne hakkınız ya da sabit hakkınız var ise düşürülecektir. Her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız bulunmuyor ise sabit hat yönü ile dakika fiyatına göre ücretlendirme yapılır.  Yurt içi aramalarında ise mobil hatlarınız üzerinden 444 ile başlayan aramalar ücretlendirilmektedir. 

Adsl Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası için kurumsal çağrı merkezi 444 5 444'dür. Bu numara üzerinden müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilir, aklınıza takılan her konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ön başvuruda bulunmanız da mümkün olacak. 

Başka operatörden Türk Telekom müşteri hizmetleri arandığında da aynı şekilde ücrete tabi tutulmaktadır. Yurt içinde faturasız Türk Telekom mobil hatlar üzerinden yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarında ilk 25 saniye ücretsizdir.  Aramanın ilk dakikada sonlandırılması durumunda ise 60 kuruş, eğer arama 1 dakikadan daha fazla sürmüş ise görüşme başına 60 kuruş kesilir.

Yurt içinde ise faturalı Türk Telekom mobil hatları üzerinden yapılan cepten Türk Telekom müşteri hizmetleri konuşmalarında ilk 30 saniye ücretsizdir. Sonrasında yapılan görüşmeler için 60 kuruş olarak ücretlendirme yapılmaktadır. 

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Değişecek Mi?

Bireysel olarak abone olmak isteyenler aynı telefon numarası üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri telefon numarası değişmemektedir. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri telefon numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Canlı Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden fatura bilgilerinizi de öğrenebilir, bunun yanı sıra aklınıza takılan tüm soruları anında ileterek sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. 

Ev Telefonu Üzerinden Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Tüm başvurularınızı ev telefonu üzerinden de müşteri hizmetlerinize iletebilirsiniz. Ev telefonu Türk Telekom müşteri hizmetleri için 81 ilde kesintisiz hizmet sağlar.  444 1 444 bireysel olmak üzere 444 4 564 numaralı kurumsal müşteriler de her konuda bilgi alma hakkına sahiptir. İşlemleriniz için ön başvurularınızı da ev telefonu üzerinden Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun yanı sıra ofis ya da bayiler önünde bulunan çeşitli ankesörlü telefonlar üzerinden de arama yapılabiliyor. Yapılan işlemler;

  • Abonelik sözleşmeleri
  • Ev telefonu nakil başvurusu
  • Ev telefonu başvurusu
  • Ev telefonu devir başvurusu
  • Arıza bildirimi
  • Ev telefonu numara değişikliği başvurusu
  • Ev telefonu hat dondurma işlemleri 

Türk Telekom müşteri hizmetleri olmak üzere ev telefonu üzerinden de yaptığınız aramalar sonucunda birçok işlemi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Arıza Bildirimi: Arıza bildirimi adına çeşitli sorgulamaları; Türk Telekom Grup Mağazaları üzerinden, çağrı merkezlerinden, online işlemler mobil uygulama üzerinden ve online işlemler web sayfası üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca 121 Arıza sesli yanıt sisteminden de yararlanabilirsiniz.  Türk Telekom'a verdiğiniz bilgilerin güncel ve doğru olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Taleplerinizi yerine getirebilmek adına müşteri hizmetleri tekrar sizinle iletişime geçmek isteyebilir.

Ev Telefonu Başvurusu: Ev telefonu için başvuruda bulunacak olan kişiler Türk Telekom Ev Telefonu online işlemler adına 444 1 444 numarasına sahip Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da çeşitli Türk Telekom ofisleri üzerinden yapabilir. 

Bireysel müşterilerden; kimlik fotokopisi ya da ehliyet istenebilir. 

Kurumsal müşteriler ise ev telefonu başvurusu adına Türk Telekom ofislerini ziyaret edebilir ya da 444 4 564 numaralı kurumsal müşteri Türk Telekom hizmetlerini arayabilir. 

Devir Başvurusu: Ev telefonu müşterisi olanlar devir işlemleri adına müşteri hizmetlerini arayarak ön başvuruda bulunabilir. Bireysel müşterilerden; devir eden kişinin kimlik fotokopisi ve devir alan kişinin kimlik fotokopisi istenmektedir.

Kurumsal müşterilerden ise devir işlemleri adına; imza sirküsü olmak üzere, vergi levhası ve faaliyet belgesi de istenir. Bunun yanı sıra Ticaret Sicil Gazatesi, şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi de istenilen belgeler arasında yer alır. 

İşlemi gerçekleştiren şirket vekillerinden; vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve faaliyet belgesi istenir. Ayrıca şirket velinin kimlik fotokopisi de istenilen evraklarda yer almaktadır. Devir başvurusu adına vergiler dahil olmak üzer 15 TL ilk faturanıza yansıtılır. 

Müşteri Şikayetlerini Yönetme Süreci

Türk Telekom müşteri şikayetlerini yönetme aşamasında yönetmelik ve şirket kanunlarına uygun olarak adil ve tarafsız bir yaklaşımı benimsemektedir.  Şikayetler farklı iletişim kanalları üzerinden Türk Telekom'a ulaşsa da tek bir havuzda toplanmakta olup tek merkez etrafında sonuçlanır. Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden arayarak da memnun olmadığınız hizmetleri iletebilirsiniz. 

Tüm şikayetler kayıt altına alınmaktadır. Şikayetlerin kayıt altına alındığına dair size e-posta ya da SMS ile geri dönüş yapılır.

Alanında uzman müşteri hizmetleri tarafından sorunlar çözüme ulaştırılır. Amaç ilk olarak şikayetleri çözüme ulaştırmaktır.

Ardından ise en hızlı şekilde sonuçlandırma yapılır. 24 saat içerisinde müşterilerin şikayetleri değerlendirmeye alınmaktadır.  Daha sonra geri dönüş tarihi bildirilerek müşteriler bilgilendirilir. Şikayetlerin tekrarlanmaması amacı ile ise düzeltici ve önleyici tedbirler belirlenir.  Sıklıkla gelen şikayet konuları üzerinde yoğunlaşılır. Tekrarlanan problemler ise tespit edilerek ana nede analiz edilir. Sonuç olarak gerekli düzenlemeler yapılır.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantephaberler.com Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantephaberler.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gaziantephaberler.com editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gaziantephaberler.com değil haberi geçen ajanstır.