Büyükşehir'de Nuraydın Arıkan da açığa alındı

Büyükşehir'de Nuraydın Arıkan da açığa alındı

Büyükşehir'de Nuraydın Arıkan da açığa alındı

Darbe Girişimi'nin ardından OHAL kapsamında kanun hükmünde kararname ile görevden almalar sürüyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürüten Nuraydın Arıkan'ın da açığa alındığı öğrenildi.

Arıkan, daha önce de ünlü Televizyoncu Uğur Dündar’ın yaptığı Arena programında da programcılık yapıyordu. Son olarak da, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürütüyordu.

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Basın danışmanı Ahmet Sever’in yakın dostluğundan dolayı Cumhurbaşkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde göreve başlayan, daha sonra kadrosunu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na aldırarak, Bakan danışmanı olan Nuraydın Arıkan, OHAL kararnamesinde açığa alındı. Arıkan, daha önce de ünlü Televizyoncu Uğur Dündar’ın yaptığı Arena programında da programcılık yapıyordu. Son olarak da, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürütüyordu.

Kaynak: memohaber

29.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz