TGB'liler Gaziantep'te Mitinge Hazırlanıyor...

TGB'liler Gaziantep'te Mitinge Hazırlanıyor...

Gaziantep'te Pazar günü yapılacak olan

Gaziantep'te Pazar günü yapılacak olan "Savaş Kışkırtıcılığına Son " mitingi için TGB'liler kentin çeşitli bölgelerine stand kurdular.

Türkiye gençlik birliği (TGB) Gaziantep şubesi tarafından ,Gaziantep Üniversitesi ( GAÜN) önünde adı Gezi Direnişinde hayatını kaybeden Abdullah Cömert olarak değiştirilen alanda da statnd açtılar. Burada marşlar söyleyerek bildiri de dağıtan TGB'liler büyük ilgi gördü.

Pazar günü Yeşilsu Parkında diğer sivil toplum kuruluşlarının da katılımı ile oluşturulan " Türkiye-Suriye Kardeşlik Platformu "nun düzenleyeceği " Savaş Kışkırtıcılığına Son Mitingine tüm güçleri ile katılacaklarını açıklayan TGB'liler ," Savaşa hayır diyoruz.Türkiye-Suriye kardeştir.Mazlum ülkeleri bölmek isteyenlere karşı Mustafa Kemal'in iradesiyle karşı çıkıyoruz. " dediler.

27.09.2013 (Haber Merkezi)

Yorumlar (6)

Yorum Yaz
Zaten her gördüğü devrimci harekete burun kıvıran zihniyet yüzünden bu durumdayız.. Ön yargı kemirir insanı içten içe ve karşı devrimci yapar.. Türkiye Gençlik Birliği Türkiye'nin en büyük, en cesur ve en bilinçli gençlik hareketidir.. Devrimin için ihtiyaç duyulan gençlik TGB'de örgütlenmektedir.. Siz "şu şuna benziyo bu buna benziyor" deyip oturun köşenizde TGB devrimi örgütlüyor.. Saygılarımla..
Çapulcu29 Eyl 2013 01:22:20
ne kadar çapsız bir yorum bunu yazan ya AKP li yada pkk lı olsa gerek
mustafa28 Eyl 2013 23:55:37
bizler amrekian askerinin başına çuval geçiren gençliğiz 16 yılla yargılanırken savcıya busra nutkunu okuyan geçnlik.diyarbakırda bismilde kürt köyüne okul yapan geçnlik.köylülerle beraber anız yanıgını södüren gençlik.biz atatürk cumhuriyetinin devrimlerin bekçisiyiz.'dan dan! yazmaz adını görevini korkmadan söyler tgb.biz yola çıktık abdullah cömertler i şehit vererek geliyoruz.tgb den öncü çıkar şehit çıkar ya sizden?
mehmet şahin28 Eyl 2013 23:40:59
bunlardan hiç birşey çıkmaz... ha mhp ha bunlar. ha akp ha bunlar.
dan dan 27 Eyl 2013 16:45:04
bunlardan hiç birşey çıkmaz... ha mhp ha bunlar. ha akp ha bunlar.
dan dan 27 Eyl 2013 16:45:02
bunlardan hiç birşey çıkmaz... ha mhp ha bunlar. ha akp ha bunlar.
dan dan 27 Eyl 2013 16:45:01