Doktora Hastanede Bıçaklı Saldırı...

Doktora Hastanede Bıçaklı Saldırı...

Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde görev yapan bir doktor bıçaklı saldırıya .

Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde görev yapan bir doktor bıçaklı saldırıya uğradı.


Aynı hastanede tedavi altına alınan ve durumu ağır olduğu bildirilen doktorun kalp damar uzmanı 26 yaşındaki Ersin Aslan olduğu belirtiliyor. Meslektaşları tarafından ameliyata alınan Dr. Ersian Arslaın'ın durumunun ciddi olduğu belirtiliyor.


 Doktor Ersin Arslan'ı 17 yaşındaki bir hasta yakınının bıçakladığı belirtiliyor.


Gaziantep Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz' da Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesdi'ne giderek olayla bizzat ilgilendi.

AYRINTILAR BİRAZDAN

17.04.2012 (Haber Merkezi)

Yorumlar (10)

Yorum Yaz
Kim kimi kovuyormuş yadasorumlu kimmiş falan yorumlarına kendince kıt akıllarına cevap vermeye çalışanlar kendi dar pencerenizden neyi gördüğünüzü sanıyorsunuz ki yorumlara yorum yapıyorsunuz. Yeşil kartlı hastalar vergi verdigini falan sanır hale getirildiler oy uğruna. Bence tüm mallar toplanın da bari sizden uzağa biz gidelim...
Mustafa18 Nis 2012 00:21:29
@alper eren: senin iddialarina karsi kendimi savunacak degilim, sen kendinle celisiyorsun cumhurbaskani kim diyorsun sonra da onu secen de oraya yollayan da benim diyorsun !ben de burda kendi hur ve ozgur irademle konusuyorum beni kimse konusturmuyor sen de bunu o kafana sok! burda boyle '' ben halkim halkin sesiyim'' diyip tribunlere oynamaya da gerek yok! tuzum kuru falan degil ben de bir saglik calisaniyim ! siddeti elestiriyorsun siddet iceren kelimeleri sen yaziyorsun size yazacaklarim budur ! ...arkadasimizi kaybetmenin derin uzuntusunu yasiyorum ailesine ve sevdiklerinie sabir ve bassagligi diliyorum.
deniz...18 Nis 2012 00:19:21
Arkadaşımıza Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun. Ölümün Allah tan geldiğine inanmayan bu insan bozuntusu hemen idam edilmeli. Bu tip beyinsiz sülükler memleketin dört bir yanına dağılmış. Ben de bu hastanede çalışıyor olsam iş bırakır hatta istifa ederdim. 30 yaşına kadar okudum ve cebime o yaşıma kadar babam para koydu. Gecemi gündüzümü gençliğimi böyle salaklar için çürütmedim ben
dr18 Nis 2012 00:16:48
@deniz : irkcilik falan degil arkadasim , gercekleri yaziyorum ben burada !! senin tuzun kuru galiba , gel bir yasadiklarimizi gor sonra yaz arkadasim !! cumhurbaskani kim yaa , ben halkim , halkin sesiyim , onu secende oraya yollayanda benim , istedigim gibi konusurum , ozgur olarak konusurum , seni kim konusturuyorsa soyle ona halkin sesisini kimse kisamaz !!!! bunu aklina iyice sok arkadasim !!!
alper eren17 Nis 2012 23:20:58
@alper eren : olayi kinayayim derken getirmis sacma sapan ve de buram buram irkcilik kokan bir meseleye dayandirmissin. Bu saldiriyi binlerce kez lanetliyorum ama sen kimi kimin ulkesinden kovuyorsun ..geberip gitsinler dediklerin kim? cehennem olsun dediklerin kim? ...cumhurbaskani bile vatandasi icin boyle konusmazken sana bu hakki ve haddi kim veriyor !
deniz...17 Nis 2012 21:13:57
Bu sozde cocuk idam edilmelidir , idam yasasi tekrar cikarilmalidir !!! yaziklar olsu yaaa , insanlara sifa dagitan bir doktoru bicaklamak (su an kendisi tip fakultesine kaldirildi , ama aort damari cok fazla zarar gormus ve sanirim vefat edecek ) ve oldurmek cezasiz kalmamali , ve en onemlisi hastane girisinde insanlr aranmali , yeter artik yaa , bunun gibi serefsizleri tedavi etmeye calisirken olmek istemiyoruz , vergi vermezler , is yapmazlar , suluk gibi bizim uzerimizden gecinirler , cehennem olup gitsinler bizim ulkemizden , yoksa ben kendim adima onlara tedavi vermeyecegim , gebersin gitsinler... kusura bakmayin site yonetimi , ama bir doktor olarak doldum artik yaa , yaziklar olsun , 30 yasinda gencecik bir cerrah oluyor bugun ... lutfen sesimizi duyurun
alper eren 17 Nis 2012 20:05:01
Yavuz kaya'ya cevap: Bu olayların tek sebebi eğitimsizlik. Hükümetin sağlık politikalarıyla ne alakası var.
Bülent 17 Nis 2012 19:43:05
idam edilmeli bu serefsız
ahmet17 Nis 2012 18:30:41
allah bunun gibilerini doktorsuz bıraksın namuzsuz serefsiz
drevren17 Nis 2012 18:09:25
Bunun tek gerçek sorumlusu vardır. Şimdiki hükümetin yanlış sağlık politikaları. Bir taraftan kutsal olduğu söylenen diğer taraftan ayaklar altına alınan meslek.
Yavuz Kaya17 Nis 2012 18:05:28