Mehmet Civan Görevine Döndü...

Mehmet Civan Görevine Döndü...

Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi ( GAÜN)ne bağlı Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü iken görevinden alınan Doç. Dr. Mehmet Civan, mahkeme kararı ile görevine geri döndü.

Doç. Dr. Mehmet Civan'ın sınavda 23 puan alan kişinin Türk Dili okutmanı olarak alınması konusunda baskı gördüğü ileri sürülmüş baskılara direnincede göreviden alındığıbelirtilmişti.

Görevden alınma kararını Gaziantep Bölge İdare Mahkeme'sine taşıyan Doç.Dr.Civan'ın durumunu inceleyen mahkeme, uygulamanın haksız olduğuna hüküm verdi.Mehmet Civan Naci Topçuoğlu MYO müdürlüğü görevine başladı.

Mahkemenin kararı ile Doç. Dr. Mehmet Civan Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevine yeniden döndü.

17.07.2013 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Allah'ın adaleti Rektör ve çetesini yener...Yendide netekim.Allahım sana ve adaletine şükürler olsun.Rektör gününü görmüştür...
Hakkanjiyet18 Tem 2013 19:45:46
MEHMET CİVAN HOCA DİKKAT ET KARDEŞİM HER TÜRLÜ KUMPAS VE ENTRİKAYA KURBAN GİDEBİLİRSİN. ODANIN KAPISINI SÜREKLİ AÇIK TUT.BUNLAR BELDEN AŞAĞI ÇALIŞMA NOKTASINDA UZMAN KİŞİLER. YAPTIKLARINI BİLEN HERKES BİLİYOR DÜNYA ÇAPINDA BİR YÜKSEKOKUL HALİNE GETİRDİN, TÜRKİYE DE ÖRNEK VE MODEL BİR OKUL HALİNE GETİRDİN. SANAYİCİLERLE SİNERJİYİ ENERJİ ÇEVİRDİN AMAAA REKTÖR VE ÇETESİNE BİAT ETMEDİN İPİN ÇEKİLDİ. ALLAH YARDIMCIN OLSUN..
ATSIZ17 Tem 2013 23:58:21