Süpriz bir hamleyle Davutoğlu'nun yerine Adnan Oktar ın geçmesini umuyorum

Onlardan Olmayan Biri

Süpriz bir hamleyle Davutoğlu'nun yerine Adnan Oktar ın geçmesini umuyorum

(TOPARLAMA)

Süpriz bir hamleyle davutoğlunun yerine adnan oktar ın geçmesini umuyorum. kendisi edirne'nin ötesiyle anlaşabilecek bir düzeyde. koskoca richard dawkins'ten ayar yemiş bir ilim insanı. reklamın da iyisinin ve kötüsünün olmayacağını biliyoruz, birbirimizi kandırmayalım. türkiye içerisindeki oy potansiyelini, abaza türk milletine (kadın-erkek ayırmaksızın) sunacağı görsel donalerle arttıracağı da aşikar.

kavgalardan, yumruklaşmalardan, çirkin bıyıklardan, sıkma başlardan gına getirmiş olan hükümete yeni bir soluk katacaktır. pankreas dövüşü muadili meclis izlemektense, şöyle görüntülerle daha mutlu bir ülke olabileceğimiz kanaatindeyim..

kaç defa cumhurbaşkanı dedi sayamadım . bi ara işi cunhurbaşkanın ailesinin onuru benim de onurumdur demeye kadar götürdü çok feci yanlış anlamadıysam ne alakaysa konuyla.

ama ama ben daha oynayacaktım izin vermedi biri tadında ağlak bi konuşmaydı.

yıldırım akbulut u da görmüştü bu gözler . o adama rahmet okuttu.

başkası adına utanmak neymiş nasıl hissettirirmiş bi kez daha yaşadım. yazık.

ben saksı değilim diyememiştir. ben saksıyım, benden sonra gelecek de saksı olacak demiştir. bu sefer esefle kınamamıştır.

saçma sapan tarih ve jeopolitik tezlerle kitap yazıp cahil cühelayı etkilemek için malezya profesörü olmak yetiyor ama ülke yönetmeye kalkarsan fena sıçıyorsun demek. git dendiğinde kalacak gücün olmuyor.

eline yüzüne bulaştırdığı dış politika ve köşeye sıkıştırdığı türkiye nedeniyle gitseydi keşke. ama öyle olmadı sadece ve sadece liderinin kişisel şüpheleri nedeniyle gitti. delikanlı gibi karşı çıkıp partisine lider olmaktansa mehmet metiner tipi lider tapınmasını tercih etti. ya da öyle görünüp sinsice, el altından, arka kapılardan savaşmayı tercih etti ve fark edildi. tam bilemiyoruz tabi. kokusu yakında çıkar.

istifa etmesine bile izin verilmeyen adam olarak da türk siyasi tarihindeki " ŞEREFLİ" yerini aldı, bu kez kör daha ölmeden hasta yatağında badem göz oldu !!!!!

5.05.2016 (Onlardan Olmayan Biri)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
He valla %49,5 oy alıp 317 vekille, devrilen tek başbakan olarak da tarihe geçmiştir, muhterem! Hani diyorum ki, memet cengiz de getirilebilir yerine işini resmileştirerek icra ederdi yani...
Anteplinin hası6 May 2016 06:54:03

DİĞER YAZILAR

anlıyor msn tatlı kıssss

Referandumda "hayır" demekle kalmayacağım. ..

siz akp lileri ne sanıyorsunuz ki?

sana 'kardeşimsin hrant' demek isterdim ama diyemiyorum

Sisteminize sıçayım net !!!!!

BENİM ANNEM CUMARTESİ HESAP SORACAK ÖFKESİ VE ANITKABİR

herkes remzi amcasının bursuyla okumuyor memlekette..

kafası kesilen asker

terörü lanetlemiyorum arkadaş !!!!!