Rotschild, Soros ve İngiltere’nin desteklediği Hillary Clinton kaybedince olanlar oldu!

Erkan Arkut

Rotschild, Soros ve İngiltere’nin desteklediği Hillary Clinton kaybedince olanlar oldu!

Amerikan Başkanlık seçiminde Hillary Clinton’ın kaybetmesi İngiliz derin devletini iyice köşeye sıkıştırdı. Çünkü yapılan tüm planlar Hillary Clinton üzerinden yapılmış, bu yüzden Clinton kampanyası milyon dolarlarla desteklenmişti. İngiliz derin devleti kendisinin uşağı olacak yeni başkan adayını belirlemiş ve böyle büyük bir yenilgiyi tahayyül bile etmemişti.

Türkiye’de ve dünyada kimse duymadı ama Hillary Cinton’ın seçim kampanyası sırasında Hillary Clinton’ın yaptığı yolsuzlukları ve karanlık işlerini ortaya çıkaran en az on kişi öldürüldü.Fakat bu ölümler Amerikan basınında hiç yer almadı, kimse sesini bile çıkaramadı. İngiliz derin devleti her zaman olduğu gibi derinden sessizce işlerini ajanlarıyla halletmişti.

Şimdi başkan olan Trump ne İngiliz derin devletini kabul ediyor, ne Rotschild ve Soros’u, hatta başkanlık maaşını bile almayı reddediyor. Trump öyle Obama ve Hillary gibi İngiliz derin devletinin kolayca yönetebileceği bir adaya hiç benzemiyor. Bu yüzden kuduran İngiliz derin devleti Trump’a karşı sokak olaylarını organize ediyor ve ülkede karışıklık çıkarıyor. (Tıpkı bizde Gezi parkı olaylarında yaptıkları gibi) Bunlar demokratik seçime hiçbir zaman saygı duymazlar, kendi istedikleri kişi başkan olana kadar da işin peşini bırakmazlar.

Şimdi çıkarları ciddi şekilde tehlikeye düşen İngiliz derin devleti Trump’ı devirmek için her yolu deneyecektir. Çünkü Trump gidip Rusya ile, Türkiye ya da İran ile sıkı ilişki kurabilir. Ortadoğu’daki savaşları durdurabilir, buradan İngiltere’nin almayı planladığı yüksek payı kesebilir. Sonuçta yönetilemiyor olması, ne yapacağının kestirilememesi ve başına buyruk hareket etmesi bile İngiliz derin devleti için yeterlidir. Trump'in İngiliz derin devletinin dünya çapında yaymaya çalıştığı sapkın Rumiliğe ve homoseksüelliğe karşı olduğunu da hatırlatalım. Obama gibi homoseksüellerin gökkuşağı paçavra bayrağını alıp Beyaz Saray'ın koridorlarında onu koşturamayacakları kesin!

Kennedy’ye yapılan suikasti tekrar hatırlatmakta fayda var. Hillary Clinton başkan olsun diye on kişiyi gözlerini bile kırpmadan öldürenlerin gözünün oldukça kara oldukları görülüyor. Donald Trump için de suikast planları yapıyor olabilirler.

Türkiye bu noktada Trump’a tam destek olmalı, Rusya’yı ve İran’ı yanına çekerek İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozmalı.Böylece İngiliz derin devletinin Türkiye’yi parçalama planı da yok olacak, İngiliz derin devleti tam anlamıyla köşeye sıkışacaktır.

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts, A9TV

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

22.11.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!