İngiliz derin devleti Müslümanlar teröristtir, hepsini yok edelim stratejisini

Erkan Arkut

İngiliz derin devleti Müslümanlar teröristtir, hepsini yok edelim stratejisini

İngiliz derin devleti Müslümanları IŞİD’leştirmek, El Kaide’leştirmek ve dünyada bir terör bloku haline getirip “Müslümanlar da teröristtir, bütün teröristler birdir, hepsi bütündür, hepsini birden yok edelim” mantığı ile hareket etme stratejisi geliştirdiler. Yani Müslüman eşittir terörist algısı üzerinde çalışıyorlar. Bu çok büyük bir tehlike.

Teröristin dini yoktur. Terör eylemi yapan bir kişi zaten Müslüman olamaz. Kuran’a göre tek bir insanı haksız yere öldüren tüm dünyayı öldürmüş gibi olur. Bu yüzden üzerinde bomba patlatan ve yüzlerce kişinin ölümüne neden olan bir terörist Müslüman değildir. Yaptığı bu eylemin karşılığı Kuran’a göre çok büyüktür:

Kim bir nefsi, bir başka nefse ya da yeryüzündeki bir fesada karşılık olmaksızın (haksız yere) öldürürse, sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur.Kim de onu (öldürülmesine engel olarak) diriltirse, bütün insanları diriltmiş gibi olur. Andolsun, elçilerimiz onlara apaçık belgelerle gelmişlerdir. Sonra bunun ardından onlardan birçoğu yeryüzünde ölçüyü taşıranlardır. (Maide Suresi, 32)

İngiliz derin devleti Müslümanları yok etmek için şu anda PKK’yı da kullanıyor, PKK’yı durmadan silahla besliyor. Yurt dışından sürekli ülkemize gelen İngiliz ajanları Güneydoğu’daki PKK’nın içine sızıp Türkiye’nin paramparça edilmesi için gizliden gizliye faaliyet gösteriyorlar. Ve bu yaptıklarının da fark edilmediği kanaatindeler.

Müslümanların çoğu kendilerini inim inim inleten, ezen, mahveden sistemin, perde arkasındaki asıl unsurun İngiliz derin devleti olduğunu bilmiyor. Hayret edilecek şekilde bilmiyorlar. Hiç alakası olmayan hedeflere yöneliyorlar. Bu yüzden bu ciddi tehlikeye karşı tüm Müslümanları uyarmak gerek.

Bakın İngiliz derin devleti tam 200 yıldır Müslümanları yok etmeye, Müslümansız bir Ortadoğu inşa etmeye çalışıyor. Türk, Kürt, Arap, tüm Müslümanlar birlik olursa, 200 dakikada oyunları çöker.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

1.03.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!