Hükümet Türkiye’yi bölmeye çalışan üst aklın kim olduğunu açıklasın...

Erkan Arkut

Hükümet Türkiye’yi bölmeye çalışan üst aklın kim olduğunu açıklasın...

Ne demişti Tayyip Erdoğan yaptığı bir konuşmasında: “Kobani’de tuzak kuran, PYD’yi aşan bir üst akıl var...”

Yine ne demişti Tayyip Erdoğan Almanya Ermeni soykırımını geçtiğimiz günlerde tanıyan 29. ülke olduğunda: “Almanya’da bazı kesimlerin son zamanlarda Türkiye konusundaki tavırlarının pek kabule şayan olmadığını ifade etmiştim. Bu ekol, Türkiye üzerinde bazı operasyonların içinde, peşinde. Ama enteresan bir şey var. Burada da bir üst akıl var.

Şimdi bu konuşmalarda geçen “üst aklın” kim olduğunu devlet Türk milletine açıklamalıdır. Bu konuşmalarda bahsedilen “üst akıl” İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devleti yıllarca Amerika’yı ve İsrail’i hedef gösterip kendisi gizlice yoluna devam etmiştir.Ve bu üst aklın hedefinde her ne pahasına olursa olsun kolay lokma olarak gördükleri Türkiye’yi parçalamak vardır. İngiliz derin devletinin Türkiye’yi parçalamak için yaptığı faaliyetlere gelirsek;

İngiliz derin devleti Kuran’a uymayan, züppe, münafık ruhlu bir Müslüman topluluk geliştirmek istiyor.

Türkiye’nin Güneydoğusunda ciddi bir savaş varken ve ülke ciddi bölünme tehlikesi altındayken halk Survivor ve evlendirme programlarıyla, “Kısmetse Olur” programlarıyla uyutuluyor. Televizyonda yayınlanan bu boş proogramlar alkın üzerinde afyon etkisi yapıp, onları uyuşturuyor ve düşünme ve tehlikeyi fark etme kabiliyetlerini ellerinden alıyor. Bu İngiliz derin devletinin Türkiye’yi içten çökertmek için uyguladığı psikolojik savaş yöntemidir. Türkiye’de basın ve televizyon tamamen yabancılar tarafından yönetilmektedir.

İngiliz derin devleti Kuran’da kesinlikle yasaklanmış olan eşcinselliği, “insan hakları, özgürlük ve demokrasi” adı altında yaymaya çalışıyor.

İngiliz derin devleti, “Türkiye’yi böleceğiz ve Kürtleri de Komünist PKK’nın eline vereceğiz” diyor ama biz Kürt kardeşlerimizi asla bırakmayacağız.

İngilizderin devleti sinsi hareket ettiği için fark edilmediğini ve kendilerinin çok zeki olduğunu sanıyorlar, iyice deşifre etmek gerek

 İngiltere’de Müslümanlar adına faaliyet gösteren İngiltere kökenli bazı vakıflar eşcinsellik propogandası yapıyor.

Birleşmek mutluluk getirir, bölünmek mutluluk getirmez. Bölünmek, kolay yok edilmek için bir oyundur. İngiliz derin devleti küçük lokma olunca kolay yutacağını düşünüyor. Müslümanlar hiçbir yerde bu oyuna gelmemeli.

Dünyadaki bu akan kanlar, İslam aleminin paramparça olması, müslümanların birbirini kırıp geçirmesi, çekilen acılar, homoseksüelliğin böyle yayılması, ateizmin bu kadar yayılması, Darwinizm’in bu kadar güçlü olmasının tek sebebi, İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devletini bütün devletler deşifre etsin.

İngiliz derin devleti ne yaparsa yapsın mağlup olacak. Deccaliyet olarak ortaya çıktı, mahvetti insanları. Şimdi bu PKK'lı pislik, hırsız, gaspçı, alçak katillerle beraber olmaya başladılar. Güneydoğu'da PKK'lılardan bir homoseksüel yapılanması oluşturuldu. Ne kadar Avrupalı sapık varsa oraya gönderiyor. Allah başlarına geçirecek.

Deccaliyetin oluşturduğu tahribatın ortadan kalkmasının yolu, deşifre olmasıdır. İslam alemi bu konuda gayret göstermeli ve ilimle irfanla İngiliz derin devletinin üstüne gitmelidir.

13.06.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!