Ertuğrul Özkök’e cevap: “Asıl düşmanımız İşid değil, hedef şaşırtmayın!”

Erkan Arkut

Ertuğrul Özkök’e cevap: “Asıl düşmanımız İşid değil, hedef şaşırtmayın!”

Ertuğrul Özkök geçtiğimiz günlerde “asıl düşmanımız İşid” diyerek şöyle bir yazı yazdı: “Esad bizimle savaşmıyor, biz onunla savaşıyoruz. YPG bizimle savaşmıyor, İşid’in elindeki şehirleri almaya çalışıyor. Dolayısıyla mantıken yönelmemiz gereken ilk hedef İşid canileri. Onunla savaşacaksak bölgedeki en uygun müttefikimiz Esad ve YPG’dir. Hristiyan Putin’e, Yahudi Netenyahu’ya uzatılan el neden iki Müslüman’a uzatılmaz ki? Yeterki biriniz Zerdüş, ötekine Alevi diyerek ötekileştirmeyin.”

Burada öncelikle şunu söylemek lazım PKK-PYD Komünist Stalinst ve Darwinist bir örgüttür, Zerdüş değildir. Hükümetin bu gerçeği açıklaması ve PKK’yı fikirle, ilmen yenmesi gerekir. PKK-PYD dinsiz, Komünist bir örgüttür. Hükümet bunu açıklamadığı sürece bazı kişiler PKK’nın Zerdüş olduğunu öne sürerek PKK’yı dindar göstermeye çalışacaklar, hükümeti de ötekileştirme ile suçlayacaklardır. Hükümet tek bir açıklama ile bu söylemlere son vermeli.

Ertuğrul Özkök’ün “Türkiye’nin düşmanı Işid’dir” açıklamasına gelince, evet gerçekten de çok uzun bir süredir Türk milletini düşmanın İşid olduğuna dair kandırmaya çalışıyorlar. Bütün yapılan bombalı saldırıları ısrarla İşid’in üzerine yıkıyorlar. Basın her seferinde dikkat edin, hem gazetelerden, hem televizyonlardan sürekli İşid’i düşman gösteriyor. Ama Türk milleti bu oyunu ve hedef şaşırtmayı tabii ki yutmuyor. Bombalı saldırıları yapan İngiliz derin devletinin ajanlarıdır. Son Brüksel saldırısında da bildiğiniz gibi teröristleri yönlendiren İngiliz ajanın resimleri yayınlandı. Ayrıca İşid kendi yaptığı tüm eylemleri üstleniyor ama Türkiye’deki hiçbir eylemi üslenmediği gibi “yapan biz değiliz” diye açıklama yaptı. Son Atatürk havalimanı saldırısını yapanda İngiliz derin devletinin kontrolündeki PKK’ydı, sonra basında bu gerçek ortaya çıktı.  

İngiliz derin devleti Türkiye’yi başından beri İşid ile Türkiye’yi savaşa sokmak ve böylelikle Müslüman’ı Müslüman’a kırdırmak istiyor. Neyse ki devletimiz uyanık, ortada dönen oyunların hepsini anlıyor, hepsi de tek tek deşifre ediliyor. İngiliz derin devletinin yurt dışındaki yalaklarının da sürekli İşid’i hedef göstermesi ve düşman olarak empoze etmesi de tüm planları su yüzüne çıkarıyor. Türk milletinin asıl düşmanı tüm bu terör eylemlerini maşa olarak düzenleyen ve Türkiye’yi parçalamayı hedefleyen PKK, PYD ve onun uzantılarıdır. İngiliz derin devleti ne kadar çabalarsa çabalasın Müslüman’ı Müslüman’a kırdırmayı başaramayacaktır. Ertuğrul Özkök PKK’ve PYD’nin aynı amaca hizmet eden Komünist terör örgürtleri olduğunu çok iyi biliyor, hedef Komünist Kürdistan devleti kurup başa Öcalan’ı geçirmektir, ama bu hedeflerine asla ulaşamayacaklar. Bu yüzden boş yere PYD’yi temize çıkarmaya çalışmasın, Türk milleti bu oyunları yutmayacak kadar zekidir.  

Erkan Arkut

12.07.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!