David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Erkan Arkut

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

İngiltere eski başbakanı olan David Lloyd George, Türkiye’yi parçalamak istediklerini ancak Atatürk olduğu için bunu başaramadıklarını şu sözüyle açıklar:

“İnanlık tarihinde dahiler pek ender görülür. Fakat ne yazık ki, Tanrı bir dahiyi Türkiye’de dünyaya getirdi ve biz onunla çarpışmak zorunda kaldık. Mustafa Kemal gibi bir dahiyi yenmemiz imkansızdı...” (Onur Öymen, silahsız savaş, s. 355 ve Chronique de l’Histoire, Atatürk, s. 89)

İngiliz derin devleti Osmanlı’ya Darwinizmi sokarak, halkın dinini yok ederek, Abdülaziz’i şehit ederek, her yere birahaneler açarak, sayısız ajanını yollayarak, Abdülhamit’i kendi saflarına çekerek Osmanlı’yı tamamen paramparça ettiler. Aynı şekilde Atatürk’ü de yönetmek ve kontrol altına almak istediler, onun peşinde de birçok İngiliz ajanı dolaştı. Ama Atatürk asla geçit vermedi, İngiliz derin devleti Çanakkale’den geçemedi. Fakat bildiğiniz gibi Atatürk’de hastalığının teşhis edilememesi bahanesiyle yıllarca tedavi edilmedi, doktorları Masondu, Atatürk’e çok fazla kinin verdiler ve sonunda onu şehit ettiler. Zaten zehirleme yöntemi İngiliz derin devletinin devlet adamlarını yok etmek için kullandığı bir yöntemlerden biridir.

İngiliz derin devleti  hala aynı hırs ve kararlıklıkla Türkiye’yi bölmeye çalışıyor, bir yandan PKK’yı besliyor, bir yandan Şii Sunni ayrılığı çıkarıyor, bir yandan şehirlerimizde karışıklık çıkarıyor, çok dikkatli olmak lazım, her yerde üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu açıklamak lazım...

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

 

10.01.2017 (Erkan Arkut)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!

Irak hükümetine bak, yarısı İngiliz vatandaşı!