Kız Kardeşine Tecavüz Eden İmamdan Kan Donduran Sözler

Kız Kardeşine Tecavüz Eden İmamdan Kan Donduran Sözler

ses çıkarmadığını söyledi.

ERZURUM’da 23 yaşındaki kız kardeşleri H.B.’ye tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklu yargılanan imam, 29 yaşındaki A.B. ile erkek kardeşi, 27 yaşındaki M.B. hakkında Erzurum 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesinde 10.5 yıldan 18 yıla kadar hapis cezası istendi. Kars’ın bir köyünde imam olan A.B., ifadesinde kardeşiyle birçok kez ’birlikte olduğunu’ ancak onun da ses çıkarmadığını söyledi.

Erzurum'un Merkez Yakutiye İlçesi’nde oturan H.B., polise başvurarak iki ağabeyinin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü.

Annesini 7, babasını 1 yıl önce kaybettiğini belirten H.B., birlikte kaldığı ağabeyi M.B.’nin de kendisine tecavüz etmeye başladığını açıkladı.
Diyanet İşleri Başkanlığı kadrosunda Kars’ın bir köyünde imam olan ağabeyi A.B.’nin de daha önce kendisine defalarca tecavüz ettiğini belirten H.B., şöyle dedi:

ABLA: KİMSEYE SÖYLEME, ABİMİZ İŞİNDEN OLUR!

"İlk tecavüzü ağabeyim A.B., geçtiğimiz Ağustos ayında yaptı. Ağabeyim evde kimse olmadığı sırada tecavüz etti ve bunu kimseye söylememe konusunda uyardı.
Olayları ablam R.’ye anlattım. Kimseye söylemememi aksi halde ağabeyimin işinden olacağını söyledi.

'HAMİLE KALDIM'

Ağabeyimin tecavüzünden hamile kaldım, Ankara’ya götürdü kürtaj oldum. Daha sonra da küçük ağabeyim M.B., tecavüz etti. Hastanede tanıştığım E.P.’nin de tecavüzüne uğradım. Ağabeyim M.B. babam öldükten sonra bana şiddet uygulayınca Kadın Sığınma Evi’ne yerleştirildim. Burada N.U. adlı kadın ile tanıştım. Benim zor durumda olduğumu görerek erkeklerle birlikte olmam karşılığında çok para kazanacağımı söyledi. İstemediğim halde N.Ç. ile birlikle olmamı istedi. Kabul etmeyince N.Ç. de tecavüz etti."


'SUÇLAMALARI KABUL ETTİ'


Şikayet üzerine yakalanan ve sevk edildiği 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’nde 2.5 yıldan bu yana eşinden ayrı yaşadığını anlatan imam A.B., suçlamaları kabul etti.

'KIZ KARDEŞİMLE BİRLİKTE OLURKEN ZOR KULLANMADIM'

Kız kardeşi ile birlikte olurken zor kullanmadığını söyleyen A.B., "H., öz kız kardeşim olur. Kendisiyle birlikte oldum. Ancak, bana karşı koymadı. Birçok kez birlikte olduk. Hamile kalınca Ankara’ya götürdüm. Çocuğu aldırdıktan sonra bir kez daha birlikte oldum" dedi.

'DİĞER KARDEŞ DE KABUL ETTİ!'

Diğer erkek kardeş M.B. de, suçlamaları kabul etti. Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkarılan imam A.B. ile kardeşi M.B. ve para karşılığı ilişkiye girdiklerini öne süren 42 yaşındaki N.Ç. ve 54 yaşındaki E.P., 11 Kasım, 33 yaşındaki N.U. ise 26 Kasım tarihinde tutuklandı. Kardeşler dışşındaki diğer 3 şüpheli tutuksuz yargılanmak üzere dün tahliye edildi.

NİTELİKLİ CİNSEL SALDIRI...


İmam, erkek kardeşi ve diğer 3 kişi hakkında hazırlanan iddaname 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İki kardeş A.B. ve M.B., hakkında ’nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 10.5 yıldan 18 yıla kadar hapis cezası istendi. Cumhuriyet Savcısı N.Ç. ve E.P.’nin yine ’nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 7-12 yıl, kadın sanık N.U.’nun da ’Nitelikli cinsel saldırıya yardım etmek’ suçundan 3.5-6 yıl hapis ile cezalandırılmasını istedi. Sanıklar önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkarılacak.

vatan

Kaynak: Muhalif Gazete

19.02.2014 (Haber Merkezi)

Yorumlar (59)

Yorum Yaz
Bunları yapan. İmam ve kardeşlerimi inanmiyorum yaa ne günlere kaldik kiyamet alameti midir nedir yaa
Beyza Nur23 Ağu 2016 11:33:37
Allah cezalarını versin şerfsizler yapılır mı ya öyle şey vicdandızlar
Yasemin 7 Tem 2016 20:26:37
Lanet olsun size kahrolsun size ruh hastaları sizinle aynı dünyada aynı havayı solumak ölüm gibi geliyor soğudum herkesten lanet olsun ALLAHIN AZABI üzerinize olsun soysuz köpekler.
Sevda 18 Nis 2016 18:00:46
sacma bi haber gercek disi bir sey
ali3 Şub 2016 00:40:11
Okudukca kanım donuyor ALLAH BELANIXI VERSİN
Leyla3 Şub 2016 00:28:19
allah belanızı kat ve kat versin geri zekalı yaratıklar bunların piskolojik tedavi gürmesi lazım ha buarada toplumun dışında ğüveli bir yerde yoksa aynı boku yer pezevenk şerfsizler adi yaratıklar
imam kaya3 Şub 2016 00:16:47
pislikler kendileri şerefsiz haysiyetsiz oldukları için Alevilere laf söylüyorlar ırz düşmanları. r t n piçleri.
ali2 Şub 2016 18:12:36
iğrenç bir durum bu insanlar derhal asılmalı hemde meydanda ibret alem için bir günde kaldırmayacaksın ki böyle pislikler ibret alsın
bekir2 Şub 2016 00:28:20
Silahların susmadığı cocukların yetim kaldığı kadınların eşsiz dayak mal ğibi satıldığı işkenceye maruz kaldığı EDEB HAYANIN unutuldugu zamanda ar namusun nerde bulucan
Harun1 Şub 2016 17:02:30
Zorda kaldığınızda kız kardeşinizle birlikte olabilirsiniz diye fetvalar verilirse, baba kızına şehvet duyabilir diye fetvalar verilirse, ve buna benzer konuşma ve fetvaların sonu gelmezse bu olaylar artarak devam eder ve enses ilişkiler çoğalır. Toplumda huzur ve ahlak kalmaz. İmam osurursa cemaat sıçar diye bir deyim var. Sahte dinciler toplumu mahvettiniz. İnsanlar dinde yeri var diye diye sapkınlığa gitmeye başladı.
FİLİZ1 Şub 2016 08:43:58