Kanal D Haberi Düzeltti. Fatma Şahin'in istifası istenmedi (TIKLA İZLE)

Kanal D Haberi Düzeltti. Fatma Şahin'in istifası istenmedi (TIKLA İZLE)

Kanal D Haberi Düzeltti. Fatma Şahin'in istifası istenmedi (TIKLA İZLE)

Kanal D Haber'in tecrübeli Ankara muhabiri Seçil Özer, Melih Gökçek ve diğer istifası istenen belediye başkanlarını doğru tahmin ederek dikkat çekmişti. Özer'in geçtiğimiz gün Ahmet Hakan'a yaptığı son açıklamalar ve verdiği isimler ise büyük bir tartışma başlattı. O tartışma üzerine Seçil Özer'den yeni bir açıklama geldi...

 
Fatma Şahin ve Menderes Türel de istifa mı ediyor? Açıklama var...

Tecrübeli siyaset muhabiri Seçil Özer, önceki gün Kanal D Ana Haber'de, Türkiye'nin gündemini günlerce meşgul eden "istifa" krizi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Ankara'dan son bilgileri Ahmet Hakan ile paylaşan Özer, konuyla ilgili kulis bilgileri de verdi.

Melih Gökçek ve Recep Altepe'nin ardından, "istifası istenecek belediye başkanları" konusunda bazı söylentiler dolaştığını belirten Seçil Özer, Ankara kulislerinde, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban isimlerinin konuşulduğunu belirtti.

İSTİFASI İSTENECEK BELEDİYE BAŞKANI YOK

Seçil Özer'in bu sözleri "7 Belediye Başkanı'nın istifası istenecek" şeklinde yorumlanınca, Kanal D Ankara Muhabiri o sözleri dün Kanal D ekranında düzelterek, paylaştığı isimlerin sadece kulislerde konuşulan isimlerden ibaret olduğunu vurguladı.

Seçil Özer, edindiği bilgilere göre; yakın zamanda istifası istenecek bir belediye başkanı olmadığının da altını çizdi.

Kanal D muhabirinin o sözleri gündeme bomba gibi düştü! İZLE
  • Kaynak: Süperhaber 
 
2.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz