Woodlife Türkiye hayallerinizi gerçekleştirmek için eşsiz tasarımlar sunuyor

Woodlife Türkiye hayallerinizi gerçekleştirmek için eşsiz tasarımlar sunuyor

Woodlife Türkiye hayallerinizi gerçekleştirmek için eşsiz tasarımlar sunuyor

20 yıla yakın sektörel bilgi ve tecrübe üzerine kurulan Woodlife Türkiye “Tabiatın mükemmel tasarımıyla uyumlu, sıradan binalar yerine hayalleri inşa eden ağaç ev projeleri gerçekleştiriyor.

“Tiny house movement” yani “küçük ev hareketi”  dünyada her geçen gün daha fazla yaygınlaşan sosyal bir hareket. Bu hareketi destekleyen tasarımlarıyla da öne çıkan Woodlife Türkiye “Günümüzde giderek yaygınlaşan en büyük, en yeni, en lüks akımının aksine sade tasarımlarıyla ev değil, bir yuva inşa ediyor. Tiny house modelleri, çok sayıda farklı model ve geniş tasarım yelpazesiyle her türlü talebinize karşılık verebiliyor. Tiny house konseptinin sunduğu mimari özgürlük sayesinde, size düşen sadece hayal etmek. Woodlife Türkiye hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli donanıma sahip.”

Projelerin Tasarlanması

 IMG-20201227-WA0007.jpg

Woodlife Türkiye, talebinize istinaden öncelikle arsanızda ön inceleme yaparak, izinlere tabi olan en uygun projeyi sizin için 3 boyutlu olarak tasarlıyor. Hayallerinizi şekillendirmek adına projede sınırsınız revize hakkınız bulunmaktadır. Arsanıza yapılacak en uygun ağaç ev belirlendikten sonra, işin ehli Woodlife Türkiye ekibi yuvanızı kısa sürede inşa ediyor. Bir projeden daha fazlasını gerçekleştirdiklerini belirten Woodlife Türkiye “Tasarımsal bütünlüğün doğa ile özdeşleştiği, konforlu ve iç açıcı yaşam alanları yaratıyor.”

“Yeryüzünü güzelleştirme” misyonu ile sürdürdüğü faaliyetlerinde oldukça başarılı olan ve hali hazırda devam eden projelerinde de aynı kaliteyi sürdüren Woodlife Türkiye hayalinizdeki yuvayı tasarlıyor.

IMG-20201227-WA0008.jpgV

 

28.12.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz