Ve Celal Doğan'ın Adaylığı Kesinleşti. İşte Partisi

Ve Celal Doğan'ın Adaylığı Kesinleşti. İşte Partisi

Celal doğan Ankara'ya çağrıldı

31 Mart Yerel seçimleri için AKP'nin ardından, muhalefet partilerinin de bu hafta içerisinde adaylarını açıklaması bekleniyor. Salı günü Celal Doğan’ın DSP’den büyükşehir belediye başkanlığını açıklayacağı öğrenildi.Doğan DSP genel Merkezi tarafından Ankara'ya çağrıldı.

Celal Doğan'ın Günlerdir Gaziantep ve Türkiye gündeminde nerden ve hangi partiden aday olacak belirsizliği nihayet karar verildi. Doğan DSP Parti meclisinden arandı Ankara'ya davet edildi.

Millet ittifakı CHP'nin Gaziantep Büyükşehir adayı olarak günlerdir lansedilmesinin ve İYİ Parti'nin kırmızı çizgisine takılan Celal Doğan hafta başında Gaziantep'e gelerek ilk önce DP Genel İdare Kurulu üyeleri, Genel Başkan ve eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın da devrede olduğu Demokrat Parti görüşmelerini noktaladı. Doğan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı partiyide netleştirdi.

Celal Doğan DSP Parti meclisi yetkilileri tarafından aranarak Ankara'ya davet edildi. Akşam 21.00 uçağıyla gidecek olan Doğan yarın sabah Genel Başkan ile görüştükten sonra saat 11'de adaylığının ilan edileceği öğrenildi. 

www.gaziantephaberler.com

 

 

3.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz