Sürücüler Dikkat ! Gaziantep'te Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak

Sürücüler Dikkat ! Gaziantep'te Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak

Sürücüler Dikkat ! Gaziantep'te Bu Yollar Trafiğe Kapatılacak

15 Temmuz programı nedeniyle Gaziantep'te bazı yolların araç trafiğine kapatılacağı açıklandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

"15 Temmuz 2017 Cumartesi günü İlimiz Demokrasi Meydanında yapılacak olan "15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri programı ile ilgili; Aşağıda belirtilen yollar alınacak olan  Trafik tedbirleri kapsamında saat:15.00' dan program sonuna kadar araç trafiğine kapatılacaktır.- İstasyon Caddesi Eski Müze Kavşağından kapatılarak Kamil OCAK Caddesi istikametine yönlendirilecek ve Stadyum istikametine akım verilmeyecektir.

-Muammer AKSOY Bulvarı Emniyet Ççlü kavşağından kapatılarak trafik akımı  Kıbrıs Caddesi Grand kavşağı istikametine yönlendirilecektir.

-Muammer AKSOY Bulvarı Sabahat GÖGÜŞ Caddesi ve 36016 Sokak kavşağından kapatılarak araç  trafiği Kamil OCAK Caddesin istikametine yönlendirilecektir.

-Hürriyet Caddesi Maarif Köprülü kavşak alt girişi Balıklı otobüs durakları istikametinden kapatılarak trafik  akımı  Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

-Hürriyet Caddesinin Maarif Köprülü kavşağından Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesine bağlantı yan yolu trafiğe kapatılacaktır.

-Şehit Yusuf ERİN Caddesi Büyükşehir Belediyesi kavşağından kapatılarak trafik akımı Gazimuhtarpaşa  Bulvarı  istikametine yönlendirilecektir.

-Dayı Ahmet Ağa Sokağın İstasyon Caddesi kavşağının kapatılacaktır.

-Dere Kenarı Sokağı Ali Nacar Camii kavşağından kapatılarak trafik akımı Köprü sokak istikametine  yönlendirilecektir.

-Kemal KÖKER Caddesi Sacır Sokak kavşağından kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı istikametine yönlendirilecektir.

-16 nolu  Cadde Tufan Hamamı Caddesi kavşağından trafiğe kapatılacaktır.Kamuoyuna saygı ile duyurulur.GAZİANTEP EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ"

13.07.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
akıllı olan o gün sokağa çıkmaz. mazallah bazılarını şeytan doldurur..
#Adalet13 Tem 2017 17:32:03