Polis Bu Uyuşturucuyu Tuvaletten Çıkarttı

Polis Bu Uyuşturucuyu Tuvaletten Çıkarttı

Polis Bu Uyuşturucuyu Tuvaletten Çıkarttı

Gaziantep'te polisin operasyonunda, esrarı tuvalete atarak sifonu çektiler.Polis, uyuşturucuyu tuvaletten çıkarttı. Olayla ilgileri olduğu gerekçesiyle mahkemeye çıkartılan iki kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

"Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerimizce Şehitkamil  bölgesinde uyuşturucu satışı yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, uzun zamandan beri takibi yapılan M.Ö.G. ve A.S.B. isimli şüpheli şahısların ikamet ve işyerlerinde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları yönünde  bilgiler alınması üzerine;

M.Ö.G. isimli şüpheli şahsın Çakmak mahallesindeki  bulunan ikametine yapılan operasyonda; şüpheli şahıs uyuşturucu maddeyi tuvalete dökerek sifonu çekip yok etmeye çalışmış ise de uyuşturucu maddenin bir kısmı tuvaletten çıkartılarak elde edilmiş,  ikamette yapılan diğer aramalarda ise 10 adet captagon hap, 761,8 gram esrar ile uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 480 TL para ele geçirilmiştir.

A.S.B. isimli şüpheli şahsın Yaprak mahallesindeki bakkal dükkânı olarak işlettiği işyerine yapılan operasyonda; 1 adet şeffaf poşet içerisinde 69,2 gram esrar, 1 adet av tüfeği ile uyuşturucu satışından elde edilen 2 bin 990 TL para,  Çakmak mahallesinde bulunan ikametinde yapılan aramalarda ise poşet içerisinde 950 gram esrar ile 1 adet hassas terazi ele geçirilmiştir.

Haklarında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilen şüpheliler tutuklanmalarına müteakip cezaevine teslim edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.   "

23.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz