MHP Gaziantep Milletvekili Atay'dan Akşener'e zehir-zemberek sözler

MHP Gaziantep Milletvekili Atay'dan Akşener'e zehir-zemberek sözler

Bakın Sermet Atay ne dedi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasındaki söz düellosunun ardından, bir grup MHP'li gece yarısı Akşener'in evinin önüne gelmişti.

Akşener'in evine önüne gelen grup sloganlar atmış, daha sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında 15’i gözaltına alınmıştı.

Bu olayla birlikte zirveye tırmanan MHP – İYİ Parti gerginliği devam ederken MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ise gelişmelere Twitter hesabından yaptığı paylaşımşa taraf oldu.

“TAM BİR FETOŞ TAKTİĞİ OYUN UŞAĞI SENİ”

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Twitter  hesabından paylaşımda bulundu. Atay, şu ifadeleri kullandı:

“Ankara’da adres verip, İstanbul’da ortaya çık, protesto eden insanlara, “erkekseniz gelin vurun, gelin lan gelin” diyerek provokasyon yarat. Fütursuzca Hadsizce Konuş, Protesto Edilince Kudurmuş gibi Saldır, Sonra da Utanmadan Mağduru Oyna. Tam bir Fetoş Taktiği..Oyun uşağı seni.”

İŞTE SERMET ATAY'IN O PAYLAŞIMI

Ankara’da adres verip, İstanbulda ortaya çık, protesto eden insanlara, “erkekseniz gelin vurun, gelin lan gelin” diyerek provokasyon yarat. Fütursuzca Hadsizce Konuş, Protesto Edilince Kudurmuş gibi Saldır, Sonra da Utanmadan Mağduru Oyna. Tam bir Fetoş Taktiği..Oyun uşağı seni.

5.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz