MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency

Mena bölgesinde çok sayıda projeyi geride bırakarak elde ettiği başarılar ve MENA Search Awards’ta 4 farklı kategoride aldığı ödüller Zeo Agency isminin yurt dışında da tanınmasını beraberinde getirdi. 2017 yılında düzenlenen MENA Search Awards’da 4 dalda ödüle kayık görülen bu ekip, Enerjisa projesiyle Best Local Campaign dalında ödüle layık görüldü. Ekipten Mehmet Aktuğ 25 yaş altı profesyonel SEO uzmanları arasından Best Young Search Personality of Year birinciliğini aldı.

Aynı zamanda Best Large SEO Agency ve Best Use of Content Marketing dallarında da ödüle layık görülen Zeo Agency, 2018 yılında da başarılarına yenilerini eklemeye devam etti. Düzenlenen European Search Awards’ta ilk 11’e kalma gibi son derece önemli bir başarı elde eden ekip, halen çok sayıda proje çalışmasıyla gündemde! Bu arada sadece aldığı ödüller ve kazandığı başarılarla değil, artık bir gelenek haline gelen ve 2013 yılından bu yana her yıl düzenlenen Digitalzone konferansı da Zeo Agency isminin sektörünün aranan isimlerinden biri olmasını sağlıyor.

Digitalzone’19 Yine Dopdolu Geçecek!

Dijital pazarlama dünyasının her yıl heyecanla beklediği bir konferans olan Digitalzone’19 bilet satışları başladı. 9 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte simultane çeviri yapılıyor olduğundan yabancı konuşmacıları anlama sorunu ortadan kalkıyor. 10’dan fazla konuşmacının kürsüde söz alacağı etkinlik kapsamında çok sayıda farklı konu masaya yatırılacak.

Network fırsatları bakımından da büyük önem taşıyan Digitalzone’da Burak Pehlivan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Sabah 09:30’dan akşam 18:20’ye kadar pek çok farklı konu kapsamında sektörün dinamiklerinin değerlendirileceği bu konferans dijital pazarlama ile ilgili olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Sadece SEO alanında çalışma yapanlar değil, markalar, içerik alanında çalışanlar, freelancer ve işletme sahipleri için de kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtebiliriz.

Bu yıl 400 kişinin katılımıyla düzenlenmesi beklenen Digitalzone geçmiş yıllarda olduğu gibi dopdolu geçecek gibi görünüyor. Kimler konuşacak, hangi konular ele alınacak, Digitalzone bilet fiyatları nedir ve benzeri soruların yanıtları Zeo Agency internet sitesinde mevcut. Biletler kısa zamanda tükeniyor şeklinde bir uyarıda da bulunalım.

 

19.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz