Melek Mosso: Kimseye ihtiyacınız yok kızlar ( TIKLA İZLE )

Melek Mosso: Kimseye ihtiyacınız yok kızlar ( TIKLA İZLE )

Mosso “Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun, kimsenin nasıl davranmanız gerektiğine, nasıl konuşmanız gerektiğini söylemesine, ne yapmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok kızlar.

Müzisyen Melek Mosso, son konserinde kadınlara seslendi. Kadınların kimseye ihtiyacının olmadığını söyleyen Mosso “Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun, kimsenin nasıl davranmanız gerektiğine, nasıl konuşmanız gerektiğini söylemesine, ne yapmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok kızlar. Sizin kendi kanatlarınız var. Kimsenin kanatları altında durmanıza ihtiyacınız yok” dedi. Mosso konuşmasının sonunda söylediklerinin aksini iddia edenler için orta parmağını gösterdi.

 
Yerleştirilmiş video
Aysel Cam@ice_elll
 
 

Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun. Kimsenin nasıl davranmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok kızlar. Sizin kendi kanatlarınız var, kimsenin kanatları altında durmaya ihtiyacınız yok. Uçun.
Aksini söyleyenlere babayı alırsın diyoruz 

 
 

SOSYAL MEDYADA LİNÇ EDİLDİ

Mosso’nun kadınların özgürlüğünü sınırlayanlara gösterdiği tepkinin ardında sosyal medyada gündem oldu. Mosso’nun “Açmak istiyorsanız açın” sözünün cımbızlandığı paylaşımlarda linç ifadeleri kullanıldı.

Bu paylaşımların ardından sevenlerinden de Mosso’ya destek gecikmedi. Yapılan paylaşımlarında kadınların yaşadığı taciz, tecavüz ve şiddet gibi sorunlara dikkat çekildi, Mosso’nun yanında oldukları vurgulandı. Mosso ise sözlerinin arkasında olduğunu ifade etti.

Melek Mosso@MelekMosso
 
 

Bitki kadar zekası olmayan insanlar var.*M *m *m diye dolaşıyor ortalıkta, sonra gelmiş bana burdan namus bekçiliği kasıyor gerizekalı. SİZİN GİBİLERİ TAKMIYORUZCanınız nasıl istiyorsa öyle yapın BACILARIM -Ah Be Aysel - Babayı Alırsın https://youtu.be/MuTwWO1YVEc  @YouTube

 
 
Can Dündar
 
@candundaradasi
 
 

“Kimsenin nasıl davranmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok.”
Sesi kadar cesareti de gür:

Az Önce Oldu@azonceolducom
 

Melek Mosso'nun bir konser sırasında orta parmak yapması #sosyalmedyadagündem oldu.

Melek Mosso: Açmak istiyorsanız açın, konuşmak istiyorsanız konuşun. Kimsenin nasıl davranmanız gerektiğini söylemesine ihtiyacınız yok kızlar. Aksini söyleyenlere parmak kaldırın.

TIKLA İZLE

 
 
 
371 kişi bunun hakkında konuşuyor
 
 
Gözde Öney
 
@gozdeney
 
 

'yu linç ederek yalnızlaştırmazsınız, çoğaltırsınız. Ne zaman bir kadının sesi gür çıksa rahatsız oluyor, korkuyorsunuz. Korkun da bence, haklısınız. Çünkü böyle alanlarda, meydanlarda, konserlerde bağıracağız. Açmak istersek açacağız. Sizi rahatsız edeceğiz.

 
 
17 kişi bunun hakkında konuşuyor
 
 
Ekmek ve Gül@ekmekvegul
 

Konserinde ‘Kimseye ihtiyacınız yok kızlar’ diyen sosyal medyada linç edildi.https://ekmekvegul.net/gundem/melek-mosso-kizlar-kimseye-ihtiyaciniz-yok 

Melek Mosso: Kızlar kimseye ihtiyacınız yok

Konserinde ‘Kimseye ihtiyacınız kızlar’ diyen Melek Mosso sosyal medyada linç edildi.

ekmekvegul.net
Ekmek ve Gül@ekmekvegul
 

Bu şarkıyı da şöyle bırakalım o zaman https://ekmekvegul.net/sectiklerimiz/gunun-sarkisi-umrumda-degil 

 

GÜNÜN ŞARKISI: Umrumda Değil

1995 yılında Candan Erçetin’in çıkış parçası olan Umrumda Değil parçasını Melek Mosso’nun yorumla da beğeneceğinize inanıyoruz.

ekmekvegul.net
Evrensel
11.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz