Magic Bag İle Artık Yolda Kalmayacaksınız

Magic Bag İle Artık Yolda Kalmayacaksınız

Magic Bag İle Artık Yolda Kalmayacaksınız

Magic bag çanta sahip olduğu özellikleri konusunda sizlere farklı bir çanta deneyimi yaşatacaktır.Sihirli çanta adıyla da bilinen taşıma çantası seyahatleriniz sırasında sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Laptop ya da cep telefonu gibi özel eşyalarınızı sizde sırt çantanızın içerisinde kolayca taşıyabilirsiniz.Magic bag sayesinde cihazlarınızı istediğiniz her yerde kolayca şarj edebilmektedir.

  • Su geçirmez özelliği olan polyester kumaş kullanılarak üretilmiştir.
  • Diz üstü bilgisayar modelleri için güvenlik bölmesi bulunmaktadır.
  • Çantanın her iki tarafında taşıma bölmeleri bulunmaktadır.
  • Oldukça geniş bir kapasitesi bulunmaktadır.
  • Dâhilianahtarlık bölümü yer almaktadır.
  • Usb Soketi ile sayesinde telefonunuza şarj etme özelliği magicbag sırt çantası özellikleri içerisindedir.

Mükemmel tasarımı sayesinde Magic bag özellikle hırsızlığa karşı sizleri korumaktadır. Magic bag özel yapısı ile artık Türkiye'de sizlerle bir araya geliyor.Tüm Magic Bagçanta modelleri garantili satış kapsamında sizlerle buluşturulmaktadır. Powerbank ve usb kablosu sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır.Hırsızlığakarşı özel koruması sayesinde güvenilir yolculuklar için tasarlanmıştır. Özel dizaynıyılın tasarımı ödülünü almıştır.Özel yapısı sayesinde siz farkında olmadan bir anda ortaya çıkabilecek hırsızlıklara karşı tam bir koruma sağlamaktadır.

Tasarım harikası olarak internet üzerinden satışa sunulan Magic Bag çanta ların telefonunuzve kartlarınız için konumlandırılan cepleri sayesinde siz istemeseniz bile dışarıdan hiç kimse o bölümlere ulaşamamaktadır.Büyük bir tasarım harikası olanMagic bag çanta modelleri ile artık telefonunuzun bataryası istediğiniz yer dolacaktır.Özel tasarımı ile şık yapısının yanında işlevsel olan Magic Bag'iniz artık telefonunuzu da kolayca şarj edebilmektedir. Özel bölmeleri içerisine yerleştirilen powerbank ve usb kablo sayesinde her an her yerde şarjınızı yanınızda getirebilirsiniz.Magic bag kullanıcı yorumları nı okuyarak ne kadar lüzumlu bir şey olduğunu görebilirsiniz.

Her Yerde Kolayca Taşıyın

Geniş iç hacmin tasarım harikası ile bir araya geldiği Magic bag çanta sayesindesizdeseyahatlerde kolayca bavulunuzunyanında hiç yorulmadan kolayca taşıyabilirsiniz. Magic bag sayesinde gezilerinizde eşyalarınızın güvenliğini tam olarak sağlayabilir ve güvenilir bir yolculuğun tadını doyasıya çıkarablirsiniz.Magic bag çanta sayesinde tüm eşyalarınız elinizin altında güvenli bir şekilde taşınıyor. Magic Bag'e ait internet üzerinde satılan modellerin tamamının iç hacimleri aynı boyutta yer almaktadır. Bu özel çantanın içerisindeelektronik eşyalarınız için özel bir bölme yer almaktadır.

Dayanıklı malzemelerden üretilen çanta garantili olarak satışa bunulmaktadır. Michael Brandon imzalı bu çantaların tamamınbirincisınıf ultra dayanıklı ürünler bulunmaktadır. Taşınabilir şarj özelliği sayesinde her yerde cihazlarını kolayca şarj eden Magic Bag çanta içerisinde bulunanpowerbank’ı kullanmaktadır. USB bağlantı kablosunu cihazınıza takarak her an her yerde çok kolay bir şekilde cihazlarınızı anında şarj edebilirsiniz.

16.10.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz