Kayode, Yüksek Maaş İstedi, Görüşme Durduruldu

Kayode, Yüksek Maaş İstedi, Görüşme Durduruldu

Kayode, Yüksek Maaş İstedi, Görüşme Durduruldu

Gaziantep FK'nin gözde futbolcusu Kayode ile transfer görüşmeleri askıya alındı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre; Kayode yüksek maaş isteyince transfer görüşmeleri durduruldu.

İŞTE GAZİANTEP FK 'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Gaziantep Futbol Kulübümüze, 2019-2020 sezonu yaz transfer döneminde Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk kulübünden kiralık olarak katılan Larry Kayode ile önümüzdeki sezonlarda da kulübümüzde devam etmesi üzerine titiz bir çalışma gerçekleştirilmiştir.
 
Oyuncumuza sezon tamamlanmadan, kulübümüzde kalmasını istediğimiz belirtilmiş olup Kayode’de bu isteğimize aynı şekilde karşılık vererek Gaziantep’te mutlu olduğunu ifade ederek kalmak istediğini belirtmiştir. 
 
2019-2020 sezonunun sona erdiği gün itibariyle kulübümüz, tüm futbolcularımız gibi Kayode’ye de olan mali yükümlülüklerini yerine getirmiştir. Pandemi sürecinin dünya futboluna büyük zararları olmasına karşı yönetim kurulumumuz, hassasiyetini her zaman sürdürüp Profesyonel Futbol Takımımıza olan ödemelerini söz verdiği şekilde gerçekleştirmiştir. 
 
Bu gelişmeler doğrultusunda Larry Kayode ve kulübüne olan teklifimizi geçtiğimiz haftalarda da sürdürmüş ancak Kayode’nin mevcut sözleşmesinin üzerinde yüksek maaş talebi üzerine transfer görüşmeleri durdurulmuştur. 
 
Gelişmelerden kamuoyu haberdar edilmeye devam edilecektir.
 
Saygılarımızla
 
Gaziantep Futbol Kulübü Transfer Komitesi
10.08.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz