İmparatordan Oyunculara Sert Uyarı

İmparatordan Oyunculara Sert Uyarı

İmparatordan Oyunculara Sert Uyarı

Son haftalarda oyuncuların form düşüklüğü nedeniyle alınan kötü sonuçlardan oyuncularını sorumlu tutan imparator, oyuncularını sert bir dille uyardı. Sahada daha istekli bir şekilde oynamaları için uyarılarda bulundu. Hatta daha sert bir şekilde oyuncularını uyardı. Onların daha verimli bir şekildeçalışmalarını sürdürmesi son derece önemli olacak. Özellikle de zorlu bir dönemden geçerken, her oyuncunun performansına çok ihtiyaç duyuluyor. İlk önce dev derbi heyecanı yaşanacak. Hemen ardından ise şampiyonlar liginde çok kritik bir mücadeleye çıkılacak. Bu nedenle her maç büyük önem taşıyor. Sahadan galibiyetle ayrılmakta bu anlamda önemli hale geliyor. Sizlerde bu yüksek heyecana hemen ortak olabilirsiniz.

Antrenmanlar Daha Da Sertleşti

Oyuncuların tam verimle sahada olmaları için çalışmalar aralıksız bir şekilde sürüyor. Kaçırılmayacak heyecana ortak olmaya hazır olun. https://ww1.superbetinyeniadres.app ile her gelişmeyi yakından takip edebileceksiniz. Tahminlerimizi de bu sayede iyi bir şekilde yapabileceksiniz. Sevdikleriniz ile beraber ayrıcalıklı fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Heyecan dolu mücadeleleri naklenbir şekilde takip edebileceksiniz. Terim oyuncularını 3 güne bir maç oynayacakları periyoda en iyi şekilde hazırlamak istiyor. Özellikle de sakatlıkların can sıkıcı olmasının önüne geçilmek isteniyor. Atılacak olan adımların oyuncuların performansını daha yukarı çekmesi bekleniyor.

Galatasaray’da Taşlar Yerinden Oynuyor

Takımın daha iyi bir seviyeye gelmesi için deneyimli hocadan ayar geldi. Oyuncularını sert bir dille uyarmasının ardından sahada daha istekli bir oyun olmasını bekliyoruz. Etkileyici mücadele ile beraber seyircinin de istediği bir oyunu yansıtmak istiyorlar. Alınacak olan sonucun son derece etkili olmasını bekliyoruz. Sizlerde bu anları kaçırmayın. Pek çok heyecan yaşanıyor olacak. Sevdikleriniz ile beraber bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz.

3.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz