HDP Gaziantep Gençlik Meclisi'nden GÜLÜMSETEN video  (TIKLA İZLE)

HDP Gaziantep Gençlik Meclisi'nden GÜLÜMSETEN video (TIKLA İZLE)

HDP Gaziantep Gençlik Meclisi'nden GÜLÜMSETEN video (TIKLA İZLE)

HDP Gaziantep Milletvekili Adayları Mehmet Karayılan, Mizgin Yaman  Beydilli Mahalle Seçim çalışmalarımızı durmaksızın sürdürdü....Milletvekili Adayları ve parti yöneticileri ide Ulaş Mahallesi'nde kadın seçim çalışması gerçekleştirdi.

Yine adaylardan, Agit Erkan ve Birgül Yıldırım ile Şehitkamil ilçesi Göllüce Mahalle Seçim Büro toplantısı gerçekleştirdi.

 HDP Gaziantep Milletvekili Adayları Agit Erkan Fatma Lebe Kemal Akbulut Musa Aydın ve Birgül Yıldırım,  Şehitkamil ilçesi Karacaoğlan Mahalle sakinlerini edip kapı önünde saya işi, ceviz ve fıstık kırma işi yapan ev hanımları ile sohbet edip sorunlarını dinledi.

Milletvekili adayı Birgül Yıldırım'a işsizlik ve ekonomik sorunlardan dert yanan kadınlar; "zaten var olan işsizlik sorununa ek olarak kontrolsüz bir şekilde Antep iline yerleştirilen Suriye'li mültecilerin de etkisi ile işsizlik hatsafhaya ulaştı eşlerimiz işsiz, ailedeki bu ekonomik açığı biz kadınlar evlerde çuvallarla saya işi, fıstık ve ceviz kırıp çok fazla iş gücü ile az miktarda para alarak hem devlet, hem fırsatçı iş sahipleri tarafından sömürülüyoruz" diyerek bu sistemin artık değişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek destek mesajı verdiler...

Bu arada  HDP Gaziantep Gençlik Meclisi NEDEN OYUM HDP'YE ? başlıklı gülümseten bir video yayınlası.

" Hazırladığımız HDP Antep seçim spotunu. paylaşarak sesimize ses olabilirsiniz.
HDP diyorsak güçlü ve mühim bir sebebimiz var." spotu ile yayınlanan video şöyle

TIKLA İZLE

30.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz