Harun Sürek 500 Milyona Ulaştı

Harun Sürek 500 Milyona Ulaştı

Harun Sürek 500 Milyona Ulaştı

Yaptığı besteler ve şarkılar ile adından bahsettiren Harun Sürek Youtube’ta 500 milyon izlenme ile müzik piyasasında adından bahsettirmeye devam ediyor. Galip Öztürk ile yaptığı çalışmalar ile büyük beğeni toplayan Sürek’in şarkılarına talep gün geçtikçe çoğalıyor.

Unuturum Elbet Şarkısı Büyük Beğeni Topladı

Harun Sürek; Rafet El Roman ve Derya düeti ile büyük beğeni kazanan ‘unuturum elbet’ şarkısı ile adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Çocukluğundan berri müzik ile iç içe olan Sürek, yaptığı çalışmalar ile Youtube üzerinde 500 milyon dinlenme ile başarısını kanıtlamış oldu.

Şarkının birçok cover çalışması yapıldı ve video paylaşım platformu olan Youtube aracılığı ile sevenlerinin beğenisine sunuldu. 15 farklı ülkede farklı sanatçılar tarafından da seslendirilen Harun Sürek’in parçaları, şarkı listelerinin en çok dinlenen şarkıları arasında yer almaya devam ediyor.

Yurt Dışından Teklifler Geliyor

Harun Sürek’in bu başarısı global alanda da müzik piyasalarını alt üst etti. Birçok yabancı sanatçıdan teklif alan Harun Sürek, tüm teklifleri değerlendirerek kariyerine emin adımlarla ilerlemek istediğini ifade etti.

Galip Öztürk ile ortak bir çalışma sonucu ‘bileklerime kadar acıyor’, ‘sen’ gibi yoğun ilgi gören şarkılara imzasını atan Harun Sürek’e en son ABD’nin ünlü şarkıcısı MariahCarey’den bir teklif geldi. Carey, Sürek’in şarkısını İngilizce olarak seslendirmek istediğini ifade etti. Anlaşma sağlanırsa Carey’in albümünde ‘unuturum elbet’ şarkısı İngilizce versiyonu ile yer alacak.

5.06.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz