Gül Güler Gaziantep'te..

Gül Güler Gaziantep'te..

Yurt içi ve yurt dışına sunduğu ürünlerle, mağaza ve bayileriyle, üretim politikası ve teknik bilgisi ile bu hayalini hızla gerçekleştiren Gül Güler Yönetim Kurulu Başkanı Gül Güle

İzmir'den bir dünya markası yaratabilmek hayaliyle yola çıkan Gül Güler markası, artık Gaziantep'te. Ticaret Odası Genel Sekreteri merhum Mesut Ölçal’ın eşi Yasemin Ölçal’ın kente kazandırdığı Gül Güler mağazası, Değirmiçem Mahallesi Mithat Enç Caddesi Numara:12’de hizmete girdi.
Gül Güler mağazasının açılışını Ticaret Odası Mehmet Aslan, Akaryakıtçılar Odası Onursal Başkanı Mehmet Durdu Yetkinşekerci yaparken, açılışa çok sayıda davetli katıldı.
KENT HALKI ARTIK ŞEHİR DIŞINA
GİTMEK ZORUNDA KALMAYACAK
Yurt içi ve yurt dışına sunduğu ürünlerle, mağaza ve bayileriyle, üretim politikası ve teknik bilgisi ile bu hayalini hızla gerçekleştiren Gül Güler Yönetim Kurulu Başkanı Gül Güler, özellikle yatak odası ve banyolarda zarafet ve kaliteyi bir arada sunmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
Güler, evlerde şık çizgiler oluşturmak için gerçekleştirilen benzersiz tasarımların yanı sıra malzeme ve işçiliğin yüksek kalitede olmasına önem verdiklerini belirtirken, “Böylelikle gördüğünüz ürünler, tasarımlarıyla sizi cezbederken kaliteli dokusunu hissederek güven duymanızı sağlamaktadır” dedi.
“Yatak odası ve banyo başta olmak üzere evinizin tamamını Gül Güler'in zarif çizgileriyle süslemeniz mümkündür” diyen Gül Güler, “Ev tekstil grubunun ürünlerini yapıyoruz. İzmir Alsancak’ta iki, İstanbul Nişantaşı’nda mağazamız var. Onun dışında bütün Türkiye’de 13 tane bayilerimiz var. Tekstil grubunun üretimi kendimiz yaparken aksesuar grubu da kendi imalatımız. Bu şekilde konsepti tamamlıyoruz. Yılda iki kere kreasyonumuz yenileniyor. Yasemin hanım İstanbul’daki mağazamızın çok iyi bir müşterisiydi ve Gaziantep’te satış noktamız olmadığı için Gaziantep’te de olmak istiyorduk. Tekstil ağırlıklı olarak bayan aksesuarları, pike takımları, masa örtüleri, yatak örtüleri ile evle ilgili perde dışında hemen hemen hepsi bizim ürün grubumuza dâhil. Çeyiz kültürü buralarda hala yoğun bir şekilde yaşanıyor”
Yasemin Ölçal da Gaziantep’te iyi bir pazar olduğunu düşündüklerini sözlerine ekledi. Zahide YALÇIN-Hakan YAĞLI
29.11.2011 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz