Gazişehir Gaziantep'te İmzalar Atıldı

Gazişehir Gaziantep'te İmzalar Atıldı

Gazişehir Gaziantep'te İmzalar Atıldı

Gazişehir Gaziantep , yeni transferleri Pawlowski, Yuri Lodygin ve Diarra için kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu'nun da katılımıyla imza töreni düzenlendi. 
 
Pawlowski ve Diarra kulübe kendilerini üç yıllığına bağlayacak olan resmi sözleşmeye imza atarken, Yuri Lodygin ise iki yıllık sözleşme imzaladı.
 
ADİL SANİ KONUKOĞLU; "BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANCIMIZ SONSUZ"
 
İmza töreninde kısa bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu; "Bugün üç arkadaşımızı daha aramıza katmış bulunuyoruz. Şu ana kadar on bir futbolcuyla resmi olarak sözleşme imzaladık. Süper Lig'de gerçekten adından söz ettirecek bir kadro kurmak istiyoruz ve şuana kadar aramıza katılan tüm futbolcularımıza inanıyorum. Biz yönetim olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmeye devam edeceğiz, futbolcularımızda sahada gösterecekleri performansla bunun karşılığını tüm Gaziantep şehrine armağan ederek verecektir. Taraftarlarımızdan da GFK Store mağazamızda satışa sunulan formalarımızı ve özellikle kombine kartlarını satın alarak kulübümüze destek olmalarını istiyoruz. Bu anlaşmalar kulübümüz ve şehrimize hayırlı olsun, umarım başarılı bir sezon geçireceğiz" diye konuştu.
 
 
4.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz