Gaziantep'teki Göçükten Acı haber. Anne Öldü...

Gaziantep'teki Göçükten Acı haber. Anne Öldü...

Gaziantep'teki Göçükten Acı haber. Anne Öldü...

Gaziantep'te, bir ailenin barındığı metruk binada meydana gelen göçükte anne ve 3 çocuğu enkaz altına kaldı. Enkazdan çıkarılarak Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 çocuğu ile tedaviye alınan anne, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Gaziantep'in Savcılı Mahallesi'nde bulunan bir metruk binada meydana gelen olayda. İki katlı binanın ilk katında kalan anne ve 3 çocuğu, odanın toprak zemininin çökmesi sonucu enkaz altında kaldı.

 Olay yerine gelen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerinin 1 saatlik çalışmasıyla enkaz altında kalan anne 60 yaşındaki Fatma Rahmun  çocukları Ömer, Ahmet ve Muhammed kurtarıldı. Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılan yaralılardan anne Fatma Rahmun’un durumunun ağır olduğu öğrenildi.

 

ANNE HAYATINI KAYBETTİ

Gaziantep'te, Suriyeli ailenin barındığı metruk binada meydana gelen göçükte anne ve 3 çocuğu enkaz altına kaldı. Enkazdan çıkarılarak Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 3 çocuğu ile tedaviye alınan anne Fatma Rahmun (60), doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

17.01.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz