Gaziantep'te Parkta Cinayet...

Gaziantep'te Parkta Cinayet...

Gaziantep'te Parkta Cinayet...

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde, evden sinemaya gitmek için çıkan genç delikanlı  tartıştığı kimliği belirsiz kişilerce bıçaklanarak, öldürüldü

Düztepe Mahallesi'ndeki Çamlık Parkı'nda meydana gelen olayda, İddiaya göre, 17 yaşındaki Samet Çalışkan'ı eniştesi, sinemaya gireceği alışveriş merkezine bıraktı. Ancak genç, alışveriş merkezine yarım saat mesafede bulunan parka gitti. Çalışkan ile kimlikleri belirsiz kişiler arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Samet Çalışkan karnından bıçaklandı.

İhbar üzerine gelen ambulansla Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Çalışkan, doktorların tüm çabasına rağmen yaşamını yitirdi.

Oto kaportacıda çalıştığı öğrenilen Samet Çalışkan’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Samet Çalışkan’ı olay günü eniştesinin alışveriş merkezine bıraktığını anlatan akrabası Mustafa Şen, “Samet’i eniştesi akşam 19.30 sıralarında, evden alıp sinemaya gitmesi için alışveriş merkezinin önüne bırakmış. Bir saat sonra ise acı haber geldi” dedi.

Polis, kaçan kimlikleri belirsiz şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

10.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz