Gaziantep'te Minibüsçülerin Kavgası: 1 Ölü 5 Yaralı Var

Gaziantep'te Minibüsçülerin Kavgası: 1 Ölü 5 Yaralı Var

Gaziantep'te Minibüsçülerin Kavgası: 1 Ölü 5 Yaralı Var

Gaziantep'te minibüs şoförleri arasında bilinmeyen nedenle çıkan tabanca ve sopaların da kullanıldığı kavgada 1 kişi öldü 5 kişi de yaralandı.

Gaziantep'in Nizip ilçesi'nde  Mustafa Kökmen Bulvarı'nda meydana gelen olayda Gaziantep ile Nizip arasında yolcu taşımacılığı yapan minibüs şoförü iki grup arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Şoförlerin yakınlarının da katılımıyla kısa sürede büyüyen tartışma, silah ve sopaların da kullanıldığı kavgaya dönüştü.

1 ÖLÜ 5 YARALI VAR

Kavgada Salih Yıldız, Ömer Yıldız, Hatip Fırat, Hüseyin Uygur ve Abdullah Yıldız yaralandı. İhbarla olay yerine sevk edilen polis, tarafları ayırırken, yaralılar, sağlık görevlilerince ambulanslarlar ve özel araçlarla Nizip Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

GAZİANTEP'E GÖNDERİLDİLER

Mehmet Cankesen Acil Servisi'nde müdahale edilen yaralılardan hayati tehlikeleri bulunan Salih Yıldız, Hatip Fırat, ve Abdullah Yıldız Gaziantep'e sevk edildi.Yaralılardan H. Uygur'un yaşamını yitirdiği belirtilirken, olay yerinde inceleme yapan polis, çok sayıda mermi kovanına el koydu.

9.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz