Gazianteplileri Delirttiler

Gazianteplileri Delirttiler

Gazianteplileri delirttiler

Gaziantep’te akşam saatlerinde  iki tramvayın aynı anda arıza yapması yolcuları çileden çıkarttı. Tramvaylar, Karataş’ta arıza yapınca, yol ortasında kalan iki tramvayda bulunan yolcular inmek istedikleri halde kapıların görevlilerce açılmaması üzerine isyan etti.

VATANDAŞ ÇİLEDEN ÇIKTI

Karataş köprülü kavşak yapımından dolayı yaklaşık 8 ay boyunca Karataş’a çıkmayan tramvayın köprülü kavşak yapımından sonra seferlere başlamasıyla yoğunluk iki katına çıktı. Köprülü kavşağın tamamlanmasıyla birlikte tramvaya ilgi de artınca 5 dakikada bir sefer olmasına rağmen tramvaylar yetersiz kaldı. Duraklarda adeta izdiham yaşanırken bir de tramvayların sürekli arıza yapması vatandaşı çileden çıkarttı.

KAPILARI AÇMADILAR

.memohaber'de yar alan habere göre, Akşam saat 18:00 sularında Karataş’ta iki tramvayın arka arkaya aynı yerde arıza yapması, zaten kalabalık olan tramvaydaki yolcuların sinirlerini iyice gerdi. Tramvay şoförünün güvenlik sebebiyle arızalanan tramvayın kapısını açmaması üzerine kısa süreli tartışmalar yaşandı. Daha sonra tramvayın sadece bir kapısı görevliler tarafından açılarak yolcuların tahliyesi gerçekleşebildi. 

18.04.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz