Gaziantep'e atanmasını eleştirenlere yanıt verdi

Gaziantep'e atanmasını eleştirenlere yanıt verdi

Gaziantep'e rektör olarak atanmıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından  Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne atanan  Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu, kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu kararının ardından sosyal medyada Nihat Hatipoğlu’nun açıklamaları hatırlatılıp eleştiriler yöneltilmişti

Nihat Hatipoğlu, son olarak “Sosyal medya günahları” açıklamasıyla gündeme gelmiş, paylaşım ve beğenilerden ötürü herkesin dikkatli olması gerektiğini söyleyerek "Harama girmeyin, yanlış haber paylaşmayın, araştırmadan kişi hakkında yorum yapmayın. İftirayı paylaşmış olabilirsiniz " demişti.

Sosyal medyadan gelen eleştirilere Twitter’dan yanıt veren Nihat Hatipoğlu, “Yıllardır aleyhime yazanlar,saldıranlar, hakaret edenler, iftira atıp yalan haberleri yayanlar.Hepinizle mahşerde karşılaşacağım.Merak etmeyin, hepinize hakkımı helal edeceğim. Peygamberimin, kin ve nefreti yasakladığını duyduğumdan bu yana O’nun huzurunda hak aramaktan vazgeçtim” ifadelerini kullandı.

İŞTE HATİPOĞLU'NUN O PAYLAŞIMI

  1.  

    Yıllardır aleyhime yazanlar,saldıranlar, hakaret edenler, iftira atıp yalan haberleri yayanlar.Hepinizle mahşerde karşılaşacağım.Merak etmeyin, hepinize hakkımı helal edeceğim. Peygamberimin, kin ve nefreti yasakladığını duyduğumdan bu yana O’nun huzurunda hak aramaktan vazgeçtim

     

    www.gaziantephaberler.com

     

25.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz