Gaziantep Mezarlığında ' Katil Erdoğan' Sloganları Atıldı

Gaziantep Mezarlığında ' Katil Erdoğan' Sloganları Atıldı

Suruç'taki patlamada yaşamını yitiren 31 kişinin Gaziantep Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsileri sonuçlandı. Ölen 4

Suruç'taki patlamada yaşamını yitiren 31 kişinin Gaziantep Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsileri sonuçlandı. Ölen 4 kadının kimliği belirlenemezken, bir kişinin ise DNA testi için ailesi aranıyor.

MEZARLIKTA OLAGANÜSTÜ ÖNLEM

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Asri Mezarlık'ta olaganüstü önlem aldı. Mezarlığa giriş-çıkışlar polis kontrolünde gerçekleştiriliyor.Kadın ve erkekler ayrı ayrı bariyerlerde aranarak içeriye alınıyor.

4 KADININ KİMLİĞİ BELİRLENEMEDİ

Murat Güreş ve Şahinateşoğlu'nun verdikleri bilgilere göre; Patlamada yaşamını yitirenlerden 4 kadının kimliği belirlenemedi. HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, bir kişinin DNA örnekleri için ailelere çağrı yaptı. HDP Milletvekillerinden Osman Baydemir ile Ertuğrul Kürkçü de Gaziantep Mezarlığına gelenler arasında.

FOTOĞRAFLAR İÇİN FOTO GALERİYE BAKINIZ

TÖREN SAAT 10.OO'

Korkunç patlamada ölenler için Gaziantep Asri Mezarlık içerisindeki Bahattin Nakipoğlu Camii'nde bir tören düzenlendi.

KATİL ERDOĞAN SLOGANLARI ATILIDI

Gaziantep Asri Mezarlık'ta cenazeler tek tek alınarak camiye getiriliyor.Burada toplanan gruplar sık sık " Katil Eroğan" sloganları atıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN FOTO GALERİYE BAKINIZSaat 13.30'da ise cenazelerin büyük bir bölümü THY'nın uçağı ile İstanbul'a gönderilecek.

 

CENAZELER TESLİM EDİLDİ

Gaziantep Asri Mezarlığında düzenlenen tören sonrası bazı cenazeler ailelerine teslim edildi. Bir kısmı da havalimanına gönderildi. Cenazede öfke, acı ve gözyaşı vardı.GELİŞMELERİ AKTARMAYA DEVAM EDECEĞİZ
21.07.2015 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz