Fulya Mısırlıgil'den Fatma Şahin'e " Hodri Meydan "

Fulya Mısırlıgil'den Fatma Şahin'e " Hodri Meydan "

Fulya Mısırlıgil'den Fatma Şahin'e " Hodri Meydan "

gaziantephaberler.com sitemiz yazarlarından ,insan kaynakları yönetim danışmanı Fulya Mısırlıgil , Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin bir uygulamasının kent yöneticileri tarafından da hayata geçirilip geçirilemeyeceğini sorguladı.

Bilindiği gibi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından , personellere yönelik toplu iş sözleşmesinde sağlıklı yaşam için Türkiye’ye örnek, teşvik edici kararlar alındığını açıkladı. Buna göre Büyükşehir Belediyesi personelleri sigarayı bıraktığında 5 gün fazladan izin alacak, bisikletle işe geldiğinde ise maaşı aylık 50 lira daha fazla yatacak." açıklaması yapıldı.

İşte bu noktadan hareket eden Fulya Mısırlıgil , Twitter hesabından  "  Buyursun kendileri ve daire başkanları örnek olsunlar önce. Alsınlar bisikletileri. Bıraksınlar makam araçlarını. Çıksınlar yola hele bir. İşe sağlam ve zamanında gelebiliyorlar mı " paylaşımı yaptı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Fulya Mısırlıgil @Fulyamisirligil @GaziantepBeld daire başkanları ve @FatmaSahin ile birlikte şehirdeki tüm yöneticileri örnek uygulama ile motive etmeyi amaçladıkları çalışanları teşvik etmeleri için makam araçlarından vazgeçerek bisiklet kullanmaya davet ediyorum. Anca beraber kanca beraber... 15:14 15 Haz 21 saatinde Twitter for Android Tweet etkinliğini görüntüle 8 Retweet 3 Alıntı Tweetler 15 Beğeni' Twitter ekran görüntüsü olabilir

16.06.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz