Diagne İçin Albayrak Kasa Kolaylığı Sağladı

Diagne İçin Albayrak Kasa Kolaylığı Sağladı

Diagne İçin Albayrak Kasa Kolaylığı Sağladı

Galatasaray takımında uzun süredir süren forvet krizinin çözülmesi için yönetici Abdürrahim Albayrak’tan önemli bir destek geldi. Taraftarın yoğun baskısı ve teknik heyetin arzusu ile daha yoğ bir çalışma yürüten yönetim, Kasımpaşa kulübünden Diagne’yi kadrosuna kattı. Yıllık 2,3 milyon Euro alacak oyuncunun bonservisi için gerekli olan peşin 10 milyon Euro tutarındaki ödemenin yapılmasında yönetimin önemli bir çabası oldu. Abdürrahim Albayrak kasa kolaylığı sağladı. Şimdi gelecek maçlar http://www.1xbet-bet.com/ ile daha ayrıcalıklı olacak. Takımların yükselen kalitesi maçların kalitesini de artırıcı yönde etkide bulunacak.

Transfer Çalışmaları Son Ana Kadar Sürdü

Takımdaki golcü krizinin çözülmesi için atılan adımların son derece önemli bir hal alması nedeni ile son günlerde yapılan art arda açıklamalar büyük önem kazandı. Yeni isimler ile yapılan anlaşmanın Galatasaray için önemli avantajları beraberinde getireceğini söyleyebiliriz. Takımda yapılacak çalışmanın ardından şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri haline geldi. Buda yaşanacak olan heyecanı daha da artırdı. 1xbe ile sizleri bekleyen büyük coşkuda artmaya devam ediyor. Böylesi fırsatlar sizi beklerken kaçırmak istemeyeceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak bir heyecan sizinle oluyor. Futbol heyecanı giderek büyüyecek.

Derin Bir Kadro Yapılanması Oluştu

Bir hafta öncesine kadar maçlara golcü oyuncusu olmadan çıkan Galatasaray, şimdi birçok alternatifle sahaya çıkacak. Performansların çok merak edildiğini belirtelim. Taraftarın yakından takip edeceği maçlar önemli olacak. Bu anlar 1xbet giriş ile de sizi bekliyor. Son derece ayrıcalıklı olacak fırsatlar kaçmaz. Beklentilerinizi karşılayacak olan yüksek heyecan sizi bekliyor. Şampiyonluk yolunda takımların gösterecekleri büyük çekişmeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Önemli performanslar gelecek. Kadro derinliği sayesinde Fatih Terim sahaya çıkacak olan ilk 11 bulmakta zorlanmayacaksınız. Ayrıca maça yön verecek olan isimleri de kenarda tutabilecek.

8.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz