Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep'e Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep'e Geliyor

Aday tanıtımı yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak'ta Aday tanıtımı için Gaziantep'e geliyor. Gaziantep'in 9 ilçesinde aday gösterilecek Belediye Başkan adaylarının kaderi yarın yapılacak AK Parti (MYK) Parti Merkez Yürütme Kurulunda belirlenecek

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde yarışa girecek adayları açıklamak için 26 Ocak'ta Gaziantep'e geliyor.

9 İLÇENİN ADAYINI ERDOĞAN AÇIKLAYACAK

AK Parti'nin Gaziantep'te Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak mevcut başkan Fatma Şahin'i açıklamasının ardından gözler 9 ilçeye çevrildi. 26 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 9 ilçenin adaylarını kamuoyuna tanıtma kararı aldı.

ADAYLAR MYK'DA GÖRÜŞÜLECEK

AK Parti'nin yarın yapacağı grup toplantısının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı gerçekleştirilecek. Bu toplantıda Gaziantep'in de ilçelerinin aralarında bulunduğu açıklanmayan il ve ilçe belediye başkan adayları masaya yatırılacak. Çıkan sonuç sonrasında netleşen adayları MYK üyeleri o kente giderek açıklayacak. 

İL BAŞKANLARI ABANT'TA TOPLANACAK

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Perşembe ve Cuma günü partisinin il başkanları ile Abant'ta yapılacak olan toplantıda bir araya gelecek. 

TÜM ADAYLAR 15 OCAK'TA NETLEŞECEK

AK Parti'nin tüm il ve ilçe belediye başkan adaylarının 15 Ocak'ta netleşeceği gelen bilgiler arasında.
 

8.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz