Çeliktürk güven tazeledi: 3. kez seçildi

Çeliktürk güven tazeledi: 3. kez seçildi

"Gaziantep İnşaat Mühendisleri 14. Genel kurulu yapıldı. Genel kurulda 7 kişilik listede 714 oyla 4 Kişi Gökhan Çeliktürk oy aldı ve 3. Kez İnşaat Mhendisleri Odası Başkanı seçildi."

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası'nda aylardır süren yarış nihayet sonuçlandı. Yapılan Genel Kurul'da üyeler yeni başkan ve yönetimi belirlemek için sandık başına giderek Gökhan Çeliktürk'ü  başkan seçtiler.

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası seçimlerine 3 adayla gidildi. Mevcut başkan Gökhan Çeliktürk'ün yanı sıra Ali Aytek ve Burkay Güçyetmez'in aday olduğu seçimde yarıştılar.

2200 üyesi bulunan Gaziantep İnşaat mühedisleri odasında seçim İMO'nun konferasn salonunda yapldı. Çarşaf listenin çekiştiği seçimde 6 sandıkta oy kullanıldı. 

Genel Merkez delegelik seçimini Burkay Güçyetmez'in listesi 607 oyla kazandı. Gökhan Çeliktürk'ün listesi ise 584 oy aldı. Ali Aytek'in listesi ise 102 oy aldılar.

GÖKHAN ÇELİKTÜRK'ÜN 4 KİŞİLİK YÖNETİMİNDEN KİMLER GİRDİ?

İnşaat Mühendisleri Odası seçimlerinde Gökhan Çeliktürk kendisi 714 oy alırken, bir de kendi listesinde ismi bunan Selçuk Soysüren, Baki Sağlamer ve Aydın Kirişçi yönetime girdiler.

GÜÇYETMEZ 3 KİŞİ YÖNTİME GİRDİRDİ

2. kez İnşaat Mühendisleri Odası başkanlığına aday olan Burkay Güçyetmez kendisi 646 oy alırken, yine kendi listesinden Hacer Çifçi ve Metin Girişken'de yönetim kurulu üyesi seçildiler.

24.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz