Bu Adamlar Ne İçiyorlar Acaba

Bu Adamlar Ne İçiyorlar Acaba

Bu Adamlar Ne İçiyorlar Acaba

Çin'de ortaya çıkan ve hızla yayılan koronavirüs için dünya harekete geçerken, salgına karşı bilim insanları da çare aramaya devam ediyor.

Koronavirüs tartışılmaya devam ederken, İlmi ve Fikri Araştırmaları Merkezi'nin (İFAM) kurucu başkanı olan ve kadınlara yönelik açıklamalarına gelen tepkiler üzerine Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açığa alınan İhsan Şenocak, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşımda bulundu.

İhsan Şenocak, "Doğu Türkistan'da oğullarını ve eşlerini zindana attığı Müslüman Kadınların yatak odalarına putperest erkekleri koyan Çin, gözle görülemeyecek kadar küçük virüse teslim oldu. Bu çağın müslümanları Mahşere virüsün yaptığını -korkarım ki- yapamayan müminler olarak çağrılacak" diye belirtti.

İşte o paylaşım:

2.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Yaptigim yorumda Şu cikarilmasin adamin yaptigi isi destekliyor değilim burada sitenin olaylara bakış açısını yapılan iyi yada kötü haberde sadece kendisini değil bir toplumu temsil ediyorsunuz bu maksatlayıkıcı değil yapicı olmak gerekir
Can Raş4 Şub 2020 11:06:26
Habercilik bu değil.siteye her türlü düşüncede haber düşebilir.ancak sitenin yorumu aşağılayıcı dinci minci demek ne kadar dogru.oyle goruyorsaniz bende bu saatten sonra dinciyim.bende cay ictim kafam güzel.. diyonuzya dinci o savunduğumuz dinci haricindeki insanlar filistinde myanmarda uygurda yaptiklari insan katliamını yaparken elin gavur u ne içmiş demiyorsunuz. .ki müslüman yurdunda hele hele halkın nabzı olan bilgilenme merkezi olan iletişim kanalında boyl yorum yapmak
Can raş4 Şub 2020 10:42:35