Birarabam Faizsiz Araba Sahibi Olma Sistemi

Birarabam Faizsiz Araba Sahibi Olma Sistemi

Birarabam Faizsiz Araba Sahibi Olma Sistemi

Birarabam özellikle orta ve dar gelir düzeyine sahip kişiler için avantajlı bir sistemdir.  Bu sistemde dilerseniz ön ödemesiz ve faizsiz üstelik küçük taksitler ile Türkiye’nin herhangi bir yerinde araç edinebilirsiniz. 

Noter huzurunda yapılan çekiliş ile gurupta hangi sıradan araba sahibi olabileceğiniz belirlenmektedir. Hiçbir ek maliyet ödemeden kolaylıkla dilediğiniz modelde ister sıfır ister ikinci el aracınıza sahip olabilirsiniz.

Kredi ve farklarını ödemeden direk her ay düzenli ödeyebileceğiniz tutarı belirleyin ve sonrasında almak istediğiniz aracı seçin, işte bu kadar bundan sonrası Birarabam uzmanlarının eline kalıyor. Sizi en uygun guruba ekleyeceklerdir. 

Birarabam sizin gibi araba almak isteyen kişilerin bir araya gelerek guruplar oluşturduğu bir sistemdir.  Ve bu sistemde aracınıza kaçıncı sıradan kavuşacağınıza dair noter huzurunda çekiliş sonucu belirler.

Birarabam Yorumları ve Şikâyetleri

Birarabam uzun yıllardır sektörde olduğundan son dönemlerde artan sosyal medyanın gücünü kullanarak tüketicinin gözünde güven arttırmaya devam etmektedir.  Özellikle sosyal medya hesaplarında ve video paylaşım sitelerinde bulabileceğiniz gerçek kişilere ait gerek yazılı gerek görsel yorum ve videolar bu sistemi araştıran kişiler için oldukça büyük referans olmaktadır.

Birevim ve Birarabam Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi son paylaşımlarında faizsiz yâda vade farksız araba sahibi olmak isteyen kişilere Birevim araba avantajları ile küçük taksitler ile araba sahibi olma imkânı sağlayan sistemi daha yakından tanımak için sosyal medya hesaplarının takibi için teşvik etti. 

İster sıfır ister ikinci el araç satın alımlarınızda Birarabam uzman kadrosu tam ihtiyacınıza yönelik şartları sunuyor. 24 ay vadeden başlayan sistemde dilerseniz taksit ödemeleriniz 66 aya kadar uzatabilirsiniz.  Sektörde uzun yıllardır yer alan şirketi ile ilgili biz çok Birarabam yorumuna ulaşamadık. Ancak girilen şikâyetlerin neredeyse aynı gün çözüldüğünü görüyoruz.  Özellikle sistem değişikliği isteyen müşterilerin şikâyetleri kendileri aranarak durum izah ediliyor ve gerekirse telafi yoluna gidilebiliniyor.

Sosyal medya hesaplarında ve video paylaşım sitelerinde mutluluklarını dile getiren kişilere ulaşabilir ve birevim araba hakkında daha fazla bilgiye de kavuşabilirsiniz.  Faizsiz ve vade farksız kendi fiyatı ile araca sahip olmanıza olanak sağlayan, birevim araba sistemi ile binlerce kişi ev ve araba sahibi oldu.

 

23.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz