Berrak Tüzünataç kotla sevişti mi sevişmedi mi

Berrak Tüzünataç kotla sevişti mi sevişmedi mi

Berrak Tüzünataç kotla sevişti mi sevişmedi mi

Berrak Tüzünataç, ünlü oyuncu Til Schweiger ile oynadığı Nick off Duty filminde kotla seviştiği şeklinde çıkan habere yanıt verdi.

Filmde sevişme sahnesinin olmadığını belirten Tüzünaç, "Dolayısıyla haberin içeriği tamamen kurgu" dedi.

Berrak Tüzünataç, ünlü oyuncu Til Schweiger ile oynadığı Nick off Duty filminde, Schweiger’la bir gecelik ilişki yaşayan bir resepsiyonisti canlandırmıştı.

Bu rolüyle ilgili Alman Bild gazetesine bir röportaj veren Tüzünataç'ın, açıklamalarındaki “Çok büyük bir mesele değildi. Doğrusunu söylemek gerekirse örtünün altında üzerimde kot pantolon vardı” ifadeleri magazin basınında çok konuşulmuştu. Tüzünataç ise Twitter'dan yaptığı açıklamayla söz konusu ifadeleri yalanlamıştı.

Bunun üzerine Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, köşesinden "Vallahi ben merak ettim sevgili Berrak... Ama işin detayını değil, söylediğinin hangisinin doğru olduğunu? Bild’e söylediğin mi, sosyal medyada yazdığın mı? Yoksa filmde hiç böyle bir sevişme sahnesi yok da tamamen Bild’in uydurduğunu mu söylüyorsun... Bu gidişle stüdyolara seyirci de alınmayacak!" diye sormuştu.

Semercioğlu'nun sorusuna Twitter'dan yanıt veren Tüzünataç, "Merakınızı gidereyim, filmde gerçekten bir sevişme sahnesi yoktur. Siz benden daha iyi bilirsiniz, bazı röportajlarda gazeteci veya editör magazin değerini köpürtmek adına belli oynamalar yapar. Sinema ve kameranın illüzyonu üstüne konuşulurken söylenmiş bazı cümlelerin bu şekilde okuyucuya sunulmasına karar vermişler. Ben de, tabii ki isin doğrusunu paylaşma hakkımı kullandım. Umarım merakınızı giderebilmişimdir. Sevgiler." diye yazdı.

Semercioğlu ise teşekkür ederek "Bild'in magazinciliği bizdekini aratıyor desene" yanıtı verdi.

11.02.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz