Adile Şimşek Son Yolculuğuna Uğurlandı

Adile Şimşek Son Yolculuğuna Uğurlandı

Adile Şimşek Son Yolculuğuna Uğurlandı

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi başkan vekili ve aynı zamanda Melike Tekstil yönetim kurulu başkanı Cengiz Şimşek’in annesi Adile Şimşek 80 yaşında vefat ederken, cenazesi bugün saat 16.00’da Yeşilkent mezarlığından alınarak, doğum yeri olan Oğuzeli’nin İkizkuyu köyünde kılınan cenaze namazına müteakip toprağa kalabalık bir topluluk tarafından toprağa verildi.
KAÇ ÇOCUĞU VARDI?
Merhum Fuat Şimşek’in eşi olan Adile Şimşek’in Cengiz, Mustafa, Ömer ve Ali ile Fatma ve Nigar olmak üzere 6 çocuğu bulunuyor.
TORUNLARI AĞLIYOR
Merhum Adile Şimşek’in torunları Mehmet Ali, Ayşan, Melike, Fuat, İrem, Ece, Ertuğrul, Merve, Turgay ve Mert ninelerinin vefat haberini duyunca mateme büründüler.
KAYINVALİDESİNE ÇOK ÜZÜLÜYOR
Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili ve aynı zamanda Melike Tekstil yönetim kurulu başkanı Cengiz Şimşek’in eşi Ayşe Şimşek, kayınvalidesi Adile Şimşek’in vefatına çok üzüldüğü öğrenildi.
BAKAN GÜL ELİNİ ÖPMÜŞTÜ
2 ay önce Gaziantep’in Akkent bölgesine annesi Adile Şimşek’in adına okul yaptıran Şimşek ailesinin açılışına Adalet Bakanı Abdülhamit Gül yapmıştı. Tören sırasında Bakan Gül ile eski Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okul yaptırdığı için Adile Şimşek’in elini öperek, dualarını aldıkları ileri sürüldü.

26.07.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz