Gaziantep'te Üniversitelilerden Part Time Sex

Gaziantep'te Üniversitelilerden Part Time Sex

Gaziantep'te özellikle üniversitede okuyan kız öğrencilerden ekonomik durumu iyi olmayanlardan hayli fazlaca b

Gaziantep'te özellikle üniversitede okuyan kız öğrencilerden ekonomik durumu iyi olmayanlardan hayli fazlaca bir grubun para karşılığı part time escortluk yaptıkları ileri sürülüyor.

Gaziantep'te son yıllarda artış gösteren 1+1 stüdüo dairelerin bu amaçla kullanıldığına dikkat çeken ve isminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici," Gaziantepli işadamını düşünün. Evi var. Arabası var. Denizevi ve bağevi de var. Ama gelip 1+1 stüdüo daire de kiralıyor. Asgari ücrete yakın aylık kira ödemesi yapıyor. Bazı zaman iki arkadaş paylaşıyor bunu. Nedeni belli değil mi? Part time sex yapan öğrenci kızlar var. 1-2 saatliğine sex yapıp gidiyorlar" diyor.

Gaziantep'in kent merkezi,Beşyüzevler, binevler, karataş bölgelerinde yeni stüdüo daireler kurulduğuna ve bunların aylık kira bedellerinin enaz 750 lira olduğuna dikkat çeken bir başka 
isim ise," Aileler çocuklarına ekonomik nedenlerle para gönderemiyorlar.Maddi sorunu çözmek için bu yola başvuranlar var.Bu arada aynı işi yaşlı kadınlarla yapan üniversite öğrencisi erkekler de bulunuyor."diyor.
 

10.12.2012 (Haber Merkezi)

Yorumlar (16)

Yorum Yaz
bakın kız kardeşlerim eger gercekten para konusun da zorluk cekıp okuya miyorsaniz size maddi yonden bıraz da olsa yardimci olabilirim
davut 17 Eyl 2015 09:35:37
vallah dorudur 1 +1 sütütyo dayreleri fuhuş yuvası olarak kulanıyolar
seda4 Ağu 2014 07:54:45
yok böyle bişey benimde sütüdyo dairem var fuhuş falan yok normalde şirketimin yabancı misafirlerini ağırlarım
Antepli ilhan21 Haz 2014 13:45:41
bu gibi haber lere inanmayın birileri nin uydurması yalan tamamen
serjanist_34@hotmail22 May 2013 00:43:12
Konu dışı olucak ama baska yazıcak yer yok . gaziantep nizip karayolunda büyük bir kaza olmus yol kapanmıs v.s istanbul haberleri gösteryor ndn antep haber sitesi göstermiyor ordan alıp buraya koyması cokmu zor sorarım yetkililere böle sex haberi yapmakta yapısmaz bu sayfaya. her ilde hasiyetsiz şerefsiz insan vardır kimin ne oldugu bir bakısta anlayan anlar zaten . yok son dakika haber yapamıcaksanız ben yaparım boş vaktim bi halli var.
Metin OSMANLI9 Ara 2012 20:58:08
ayse adlı namussuz köpek sahte profil le isimle yorum yapıp milleti kandırmaya calısma herkez senin gibi gerizekalı aptal deil paran yoksa okumucaksın siktir olup gidip baban dizinin dibinde oturcaksın. eeee benım param yok ben oruspuluk yapayım . o senin bilecegin iş oruspuluk yaparsan yaparsın hasiyetsiz şerefsizler. buraya geçip sahte isimle duygu sömürüsü yaratma antep te belli baslı bi iş yerine girsin durumunu anlatsan gerçek olmus olsan bundarı söylesen sana herkez yardım eder . ben yazar olmus olsam seni o ip adresinden bulup agzını yüzünü kırıp polis e teslim ederdim bu sayfadaki yazısmalarla sahtekarlık yapıyon buraya gelmıs böle it köpek heriflernin yorumlarını göstermeyiniz. yorum um manesef küfürlü ama yayınlarsanız sevinirim gerçekler bundar .
Metin OSMANLI9 Ara 2012 20:56:00
nedense bu stüdyo daireler hep şahinbey ilçesinde. şehit kamil belediyesi bu sütüdyo dairelerin yapılmasınına müsade etmiyor ama maşalllah şahinbey belediyesi özellikle teşvik ediyor sanki. neden acaba ??????????
elif.antep9 Ara 2012 15:36:40
AYSE ANTEPLI BENI DINLE BENIM PARAM YOK NASIL YURT PARASI VEREYIM NAMUSUZ INSANLAR YURT PARASI ISTIYOR BEN NERDE YATACAGIM BANA YER GÖSTER ANTEPLI SEN ANTEPLISIN BENI KORU BEN OKUMAYA GELDIM YARDIM ED SEN ANTEPLISIN BENIM VÜCÜDÜMÜ KÜLANMA :BEN GAZIANTEPE KIZ GELDIM KIZ GIDECEGIM,,,,, Kimse fake kimlikle üniversiteli kız havalarında abuk yorum yazmasın...yedik biz de bu ifadenin bir üniversiteliye ait olduğunu....
Nevin Koçoğlu9 Ara 2012 11:44:10
NERDESIZ KARININ KOYNUNDA YATMAKLA OLMAZ YATMA ZAMANI DEGIL KALKIN YAZIN
CAN9 Ara 2012 02:50:47
ANTEPLI BENI DINLE BENIM PARAM YOK NASIL YURT PARASI VEREYIM NAMUSUZ INSANLAR YURT PARASI ISTIYOR BEN NERDE YATACAGIM BANA YER GÖSTER ANTEPLI SEN ANTEPLISIN BENI KORU BEN OKUMAYA GELDIM YARDIM ED SEN ANTEPLISIN BENIM VÜCÜDÜMÜ KÜLANMA :BEN GAZIANTEPE KIZ GELDIM KIZ GIDECEGIM:
AYSE9 Ara 2012 02:20:07