CHP'nin Gaziantep Adayı Belli Oldu Gibi...

CHP'nin Gaziantep Adayı Belli Oldu Gibi...

CHP'nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı belli oldu

CHP'nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı belli oldu gibi...Ankara kulislerinden gelen bilgilere göre CHP'nin Gaziantep Büyükşehir adayı Burhan Cahit Bingöl.

Aday adaylığına başvuru süreci uzatılmasına karşın, şu ana kadar "firma" isimlerin başvuruda bulunmadığı Gaziantep CHP Büyükşehir belediye başkanlığı için karar genel merkez tarafından verilecek.

Parlamento muhabirlerinin edindikleri bilgilere göre Ankara'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile aday adaylığını açıklayan işadamı Burhan Cahit Bingöl baş başa bir görüşme yaptı.

Daha sonra CHP kurmaylarının da katıldığı toplantıda yerel seçim öncesi Gaziantep için nabız yoklaması yapıldı.Toplantı sonrası CHP'nin Gaziantep büyükşehir belediye başkan adayı konusunda Burhan Cahit Bingöl üzerinde mutakabata varıldı.

CHP Genel Mekezi'nin aldığı bu kararı kısa bir zaman sonra Gaziantep il teşkilatına tebliğ etmesi bekleniyor.

6.08.2013 (Haber Merkezi)

Yorumlar (4)

Yorum Yaz
chp de şahinbey A.Kadir SUBAŞI Büyükşehir Burhan Cahit Bingöl Şehitkamil vah.Öztürk olay bu kadar basit
berin13 Kas 2013 15:58:14
AKP döneminde,çok iyi bütçelerine rağmen AKP.li belediyeler o güzelim parkları yok edip,beton yapmaktan ve asfaltı sök,kaldırım taşı döşe,kaldırım taşını sök,asfalt yapmaktan başka ne yapmışlardır.O bütçelere rağmen yüzlerce yeri satıp birilerine rant sağlamaktan başka ne yapmışlardır.kır,dök,tekrar yap.Temel politikaları budur.
DAİM6 Ağu 2013 16:09:02
Belediyeler Ak Parti zamanında gelişti,hizmet vermeye başladı.CHP liler de belediyecilik anlayışı gelişmemiştir.Olaylara siyasi gözle değilde gerçek,dürüst objektif bakmak gerekir.Daha doğrusu o şehir için hizmet edenler,vizyonu olanlar seçilmelidir.Asım Güzel beyin hizmetleri inkar edilemez.Bunu tüm gaziantepliler biliyordur.İyi hizmet edene saygı duymak gerekir.
burcanburcan6 Ağu 2013 11:57:16
isabetli ve doğru bir karar. İnşallah kazanır ve Gaziantep kendisine layık emekçi kesimden gelen çalışma hayatını bilen bir başkana kavuşur. yoksa Asım güzelbey gibi zenginliğin ve lüksün içinde yetişmiş, yokluğu açlığı bilmeyen, emeği bilmeyen bir adamın , Değil başkanlığı Antep ile ilgili çalışmaları sadece peşkeş çekmekten ibaret bir yönetim şeklidir.
Mehmet Özer6 Ağu 2013 10:18:44