Bu Yoksa bir UFO mu?

Bu Yoksa bir UFO mu?

Bu fotoğraf da

Yıllardır Van'da " Van Canavarı" aranır. Van Gölü, bir yanı ile bu canavarı ile de ünlüdür.Bu fotoğraf da Van'da çekildi.

Ahmet Baygülmüş bu fotoğrafı çektikten sonra Gaziantep haberler.com'la iletişim kurarak ışığın ne olduğunu araştırmamızı istedi. Bu bir ışık hüzmesi olabilir miydi? Elbette bu konudaki kuruluşlar, bu haberimizden sonra bilimsel bir açıklama yapabilirler.

İşte Ahmet Baygülmüş'ün bu fotoğrafla ilgili gönderdiği ileti:

"24 Ağustos Saat 19 sularında Van Muradiye Gümüştepe Mahallesinde gün batımını müteakip manzara çekmek için araziye gittimve görüntü çekmeye başladım. Çekim esnasında hiçbir şey göremedim ancak çektiğim görüntüleri telefonda açtım söz konusu cismi gördüm. Hemen taşın yana gittim ancak bir hiçbir şey göremedim. Ertesi gün aynı saatte söz konusu cismi görüntülemek için aynı yere gittim çekim yaptım ancak hiçbir şey göremedim.
Ahmet Baygümüş
Tel:5454176800
E.posta:lorin6521@hotmail.com
ahmetbaygumus@gmail.com
"

27.08.2014 (Haber Merkezi)

Yorumlar (4)

Yorum Yaz
renas bey ultraviyole ve mor ötesi ışınlar güneşin zararlı ışınları. ozon tabakası bu ışınların yeryüzüne düşmesini engelliyor. bu bir ışık evet. ama kesinlikle gaz değil. gaz çok saydam bir yapıda ve dağınık halde olur. buna gaz diyenin aklına şaşarım. Bu iyice araştırılması gereken bir konu. Ama kesinlikle gaz değil. Genellikle değerli taşlar (elmas, korindon) yatağının yakın olduğu yerlerde enerji yüklü mor ışınlar belirir.
prof. Dr. Ahmet Yıld30 Ağu 2014 10:17:13
Daha iyi farkedebilmesi için fotoyu yakınlaştırın farkı o zaman göreceksiniz.Bilimsel araştırmaya açık bir cisim olduğunu düşünüyorum.Renas beyin görüşü kuvvetle muhtemeldir...
Ahmet Baygümüş28 Ağu 2014 08:11:50
ultraviyole ve mor ötesi bir ışın. bunun olduğu yerde ya zehirli bir gaz ya da değerli bir maden ve taş vardır.
renas28 Ağu 2014 00:10:37
hiç bişeye benzemiyor
ali27 Ağu 2014 17:44:21